Přejít na obsah

Lepení (montáž) zadního spoileru


Lucasse

Doporučené příspěvky

otázka je, zda vzpěry nejsou na hraně a s postupným unavováním nebudou opravdu slabé... moc pěkně je to poznat na pružinovém automatickém otvírání ... zkoušel jsem na bývalce O II FL, ale vzhledem k přítomnosti orig. spojleru byl problém u 2,5 roku starých vzpěr s odskokem tak aby se kufr otevřel...

 

 

 

edit: zkoušel jsem modré pružiny i na O III ale bezúspěšně ... kufr jen nadskočil o cca 30 cm

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 roky později...

Hele resim stejnou vec, ale rovnou ti rikam do servisu nechod, nechas tam paletu, to kridlo se na origo eshopu da sehnat za cca 2000, jsou tam dve jedno stoji asi 1900 a druhy 2400 nevim jakej je rozdil, kazdopadne sem se na to byl zeptat primo v servisu a chteli jen 3600 ze mi to kridlo sami objednaj, dal pocitej tak 2000/3000 tisice za lak u nich a tak 1000 za montaz. Ja si ho objednam sam za 2000, v lakovne sem se byl ptat taky sam a lak vyjde na cca 1000, a lepidlo na spoiler stoji do 100 a prilepeni neni nic tezkyho

Editováno: , autor: Pawouk
Bezprostředně předcházející příspěvek se necituje - viz pravidla fora.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lukáš Vik napsal:

Hele resim stejnou vec, ale rovnou ti rikam do servisu nechod, nechas tam paletu, to kridlo se na origo eshopu da sehnat za cca 2000, jsou tam dve jedno stoji asi 1900 a druhy 2400 nevim jakej je rozdil, kazdopadne sem se na to byl zeptat primo v servisu a chteli jen 3600 ze mi to kridlo sami objednaj, dal pocitej tak 2000/3000 tisice za lak u nich a tak 1000 za montaz. Ja si ho objednam sam za 2000, v lakovne sem se byl ptat taky sam a lak vyjde na cca 1000, a lepidlo na spoiler stoji do 100 a prilepeni neni nic tezkyho

To jsi me teda moc nepotesil ? no zkusim pozjistovat a uvidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chci se jen zeptat, nelepil si tu sam nekdo sam tenhle spoiler ?https://www.obautodily.cz/skoda-octavia-iii-sedan-zadni-spoiler-5-dveri-original-vyvyseny-11509cz837/

 

uz ho mam u kamarada v lakovne, lepidlo mam taky akorat to kridlo je podlepeny 3m paskama tak jestli to takhle chodi i origo z vyroby a mam je tam nechat, nebo je strhat a prilepit to ciste jen terostatem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co prostě dodržet návod? Jen 3M páskám bych nevěřil kvůli možnosti, že tam budou spáry, že to nebude sedět. Lepidlo je jistota, zvlášť u tohoto zvednutého typu. Jo a já pro fixaci během schnutí použil malířské papírové pásky pro fixaci polohy na víku, aby se to náhodou nepohlo, to je uvedeno taky v návodu. A dal jsem jich radši víc, než jak je na obrázku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pásky jsou dole a drží to jak přibitý, každopádně kdyby to někoho zajímalo jedná se o tohle křídlo https://www.obautodily.cz/skoda-octavia-iii-sedan-zadni-spoiler-5-dveri-original-vyvyseny-11509cz837/

 

na internetu jsem žádný fotky nikde nenašel, a na žádný oktávce jsem to taky neviděl tak sem to aspoň nafotil  ze všech stran kdyby se někdo rozhodoval co koupit. Jinak číslo dílu je 5E5071605A, lakování vyšlo na 800 a lepidlo asi 350, navíc rozdíl mezi timhle a tim klasickym lízátkem je asi 300. 

1C642670-609F-4AD6-8159-91056C502A2E.jpeg

BA115D25-82BA-46C6-8D2B-6D7384C48DE2.jpeg

E381EA42-A3A7-4C2B-AFE5-0A3FAB362E5E.jpeg

DB7058C4-DCDC-4245-9994-F2098C4761BF.jpeg

Editováno: , autor: Lukáš Vik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...

Ahojte. Mám na O3 zadní spojler-odtokovou hranu a jako lak auta je v bílé metalíze. Chtěl bych zadní stěnu hrany podlepit černou páskou nebo oranžovou aby více vynikla a hledám, zda na to neexistuje nějaký oficiální koupitelný polep /páska. Nenapadá vás prosím, kde by se něco takového dalo sehnat či jak to udělat? 

 

Předem díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

https://www.profigaraz.sk/montaz-zavazia/gumovy-kotuc-na-odstranenie-lepidla-88mm-s-adapterom/?gclid=CjwKCAjwquWVBhBrEiwAt1Kmwk9xwKcH6eu5-92biUDZfq9xTlD2owfTVa5hvYPqj9iN04FNMCwMjBoC94cQAvD_BwE

Krídlo som odrezával Silonom na ryby cca 0,4 mm a s kotúčom treba robiť s citom aby si neprepálil lak ,ale funguje to ako má.Hrubú vrstvu lepidla najprv zrezať pokiaľ sa dá.

Editováno: , autor: marian.marcin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...