Přejít na obsah

CHIP Tuning


rudko25

Doporučené příspěvky

Ano, viz dílenská příručka:

 

Osvědčené mechanické pětistupňové převodovky jsou používány i v ostatních modelech Škoda Auto.

Převodovka 02T pod výrobním označením MQ200 je konstruována na přenos maximálního točivého momentu

200 Nm. Obdobné konstrukce je převodovka 02R výrobního označení MQ250, ta je schopna přenášet točivý

moment 250 Nm - tato převodovka je u vozu Škoda Rapid přiřazena k naftovým motorům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem absolvoval měření emisí a technickou kontrolu, bez ztráty kytičky. Rapid je po chiptuningu a nikdo na to nepřišel. Když jsem se na emisích ptal, jak to vypadá, tak mi bylo řečeno, že je to absolutně čistý. To jen pro ty, co mají obavy jestli bude foukat z prava nebo z leva a nebo nedej bože ze zadu. Tu je protokol z emisí. -_-

img002.jpg

img003.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle grafu  a točivého momentu se jedná o sérii. Na Jarově takto přeměřují, už jsem na to poukazoval i u Mahy a nikdo nic. Svoje měření neberu jako svaté, ale mám porovnání na více motorech, více brzdách a to především měření přímo na hřídeli, které je nejpřesnější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...