Přejít na obsah

Opravy vstřikovačů


Lajdaczek

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, taky jsem zůstal stát na křižovatce kvůli vadnému vstřiku a musel mně kolega přitáhnou Bobíkem, Řešil jsem otázku zda nový nebo nějakou repasi. Na netu jsem našel firmu  http://www.siemens-live.cz/. 

 

Tak jsem to zkusil,po konzultaci mi bylo doporučeno nechat udělat všechy 4ks. Jeden den ráno jsem je poslal a třetí den jsem je již montoval do auta. Vstřiky mi i ultrazvukem vyčistili a na každý laserem vypálily seriové číslo opravy a daly mi na opravu záruku.

Popis jak zjistit, který vstřik to je, nebo návod jak někam dojet na 3 válce je na výše uvedené int.adrese.

 

Zatím jsem najel cca 2000km a vše OK. Tak kdyby mněl někdo stejný problém tak dle mých zkušeností doporučuji.

 

OCT II 2.0 RS motor BMN

Editováno: , autor: okurka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už pár dní jezdím a všechno v pohodě. Postupem času to asi bude dělat více firem. Každopádně záruční list mě nechává klidným. Minimálně na 2 roky :D Cena byla 8200 za sadu včetně poštovného. A jak psal okurka jeden den jsem poslal a třetí se montovalo ;) 

 

OII 2.0 TDI RS  BMN r.v. 2007 MR 2008  chip Camp Performance cca 150kw ZATÍM neměřeno  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...