Přejít na obsah

Turbo


waikiki

Doporučené příspěvky

Tady to máš i s cenama 

 

Tuningové úpravy:

Předělání motoru na 3,2V6 Rothe Motorsport turbo a kompletní revize DSG: 35.000 €.
Sportovní výfukový systém s ovládáním plynu: 3,800 €.
Brzdy Audi RS6: 2.800 €.
Podvozek Bilstein: 1.800 €.
OZ Crono ráfky s pneu: 2.800 €.
Ceníková cena Škody SuperB ze kterého vycházíme : 46 000 € (1 115000 Kč)
Celkem Vás takto upravené auto vyjde na 82.000 € (2 050000 Kč )

 

Škoda Superb 3,2 V6 Turbo Rothe Motorsport
Motor: Šestiválcový V-motor s turbodmychadlem
Objem: 3189 cc
Výkon: 379 kW (515 koní) při 7000 ot / min
Točivý moment: 600 Nm při 3350 ot / min
Hmotnost: 1724 kg
Pohon: Stálý pohon všech čtyř kol
Převodovka: modifikovaná 6-stupňová DSG
Kola: 8,5 x 19“
Brzdy: kotoučové, vpředu: 390 mm / zadní: 310 mm
0-100 km/h: 3,8 s
0-200 km/h: 13,3 s
Vmax: 305 km / h
Brzdná dráha (100-0 km/h): 36m
Spotřeba: 14,9 l/100km

Editováno: , autor: waikiki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě nevím. Teď mám informace, co by šlo a co ne a musím se rozhodnout. Je fakt, že je to stavba komplet nového motoru - nový celý vnitřek a navěšení turba. Pak následné díly -  komplet brzdy, komplet podvozek, komplet výfuk. Pak prý není problém z auta dostat cca 700 koní a 800 Nm při rozumné životnosti. Cena samozřejmě odpovídá navýšení. Ceny orientačně motor 4 kila, výfuk 50, brzdy kilo, podvozek 50. Převodovka to prý snese jen s výměnou lamel. Byl jsem upozorněný na to, že to nedělal a může se cena lišit hodně nahoru i dolů. Ale nelze v půlce přestat nebo něco neudělat protože pak to samozřejmě lehne. A co jsem vytušil, je jedno, jestli chci jít na 450ps nebo na 700, cena za výměnu komponent se moc neliší, práce stejná, odladění SW také. Uvidím, co vymyslím, ale musel bych se vzdát jednoho svého snu, abych mohl postavit takový vůz, který by mě uspokojil. Takže to asi nedopadne. Nějaké úpravy budou, ale asi zůstanu u atmosféry, tj. cca 350ps/400Nm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že je to každého věc, co chce nebo ne, já bych si zase ani audi ani BMW nekoupil. Prostě to tak je.

 

Combi a solárko nejde dohromady. Jen panorama. Mám to v maximálce, nic víc nejde dát. Vlastně jde, tažný, to nemám.

 

Jinak ohledně peněz, mě radíš jiné auto a co člověk, co přijde se starým autem v hodnotě 50 tisíc, že chce úpravu. Řekneš taky, ať do toho kilo nevysype, protože to bude pořád starej šrot? Prostě každýho věc. Většina velkých přestaveb začíná nějakou nehodou, kde se část ušetří, protože by se to stejně dávalo dohormady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že je to každého věc, co chce nebo ne, já bych si zase ani audi ani BMW nekoupil. Prostě to tak je.

 

Combi a solárko nejde dohromady. Jen panorama. Mám to v maximálce, nic víc nejde dát. Vlastně jde, tažný, to nemám.

 

Jinak ohledně peněz, mě radíš jiné auto a co člověk, co přijde se starým autem v hodnotě 50 tisíc, že chce úpravu. Řekneš taky, ať do toho kilo nevysype, protože to bude pořád starej šrot? Prostě každýho věc. Většina velkých přestaveb začíná nějakou nehodou, kde se část ušetří, protože by se to stejně dávalo dohormady.

vidíš, to je dobrej nápad, tak s tím někam práskni   :D  :D  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už mám za sebou s jiným autem. Ve 180 na dálnici. 3 měsíce jsem se dohadoval s pojišťovnou a chvíli to vypadalo, že mě snad ještě zavřou za podvod. Ale na přestavbu by to bylo super. Auto kolem do kola obouchaný, ale interiér netknutý, ani jeden pytlík nevyskočil. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...