Přejít na obsah

lasice

Doporučené příspěvky

potřebuju poradit, mám škodu O1 TDi 81kW rok výroby 2001

potřebuju vyměnit brzdový válec, podle čísla karoserie jsem si sehnal že by tam měl být 1J2614019 jenže tady u nás ho nikde nemají a prodejci náhradních dílů mají akorát 1U1530144 1U1530143 a ještě jsem viděl 1J1614019 a nevím jestli mi tam tjeden z nich půjde prosím poraďte předem díky

Editováno: , autor: lasice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 roky později...

Ahoj, potřeboval bych poradit s koupí hlavního brzdového válce. Začal mi syčet a podle mechanika je ho potřeba vyměnit. Protože se mi, ale cena zdála vysoká, rozhodl jsem si ho sehnat sám. Mám O1 1.9 TDI, 81 kW r.v. 2002. Podle filtrů v různých eshopech jsou to válce s kódovým označením 1J1 614 019. Za tímto číslem je ještě nějaký písmeno (např. D) a to už nevím co značí, stejně tak si přesto chci ověřit jestli tam opravdu patří válce s tímhle číslem. Pak je u některých psáno "pro vozy s ESP" u některý to psáno není. Liší se nějak pro auta s ESP? Moje má pouze ABS a ARS. Už v tom mám docela guláš. Můžu koupit kterýkoliv válec s tímto číslem a pokud né tak na které parametry se musím zaměřit abych měl jistotu, že kupuji správný?

 

Pak bych si rád nechal poradit, jestli je risk koupit nějaký levnější válec nebo se vyplatí připlatit si. Ceny se pohybují od nějakých 800,- až k 5000,-

 

Budu rád za každou radu. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...