Přejít na obsah

Xenony na fabii


werete

Doporučené příspěvky

Cavko nevie mi niekto poradit ohladom umiestnenia originalneho trfa k pravemu xenonu drziacik mam kupeny len nevim ci som sprosty ja alebo tam neni ziadna priprava toho drziaku pri zamku kapoty foto mam priblizne kde to ma byt no dneska som laboroval asi jako ale vsetko bolo nahovno nikde to nepasovalo tak mi poradte kamm sa ten drziak stym trafom presne ma montovat dik moc pomohli by dake dobre fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. osobne mam origo xenony na mojej fabii rs a zaujimalo by ma ci niekto prerabal tieto svetla na dynamicku regulaciu naklonu ako to je u oktavie 2.

Už som to tu písal: FI nemá dynamickú reguláciu náklonu - iba statickú. Prípadná dorábka použitím originálnych dielov je síce možná, ale bude to zas iba statická regulácia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Panove, hledal jsem jestli tu jsou nekde xenony od Depa na FI. Bohuzel jsem nenasel, mozna jsem to prehlidl, tak se omlouvam. Mate nekdo zkusenosti s nimi odkaz? Jsou docela za dobrou cenu. Na octaviaklub.cz psali ze jsou za cenu supr. Tak jestli se jedna i to tyhle. Jinak staci motorky vzit z obyc svetel FI? Muzete napsat co je potreba k tomu jeste dokoupit? Nemyslim xenon ale zbyle potrebne vecismile.gif. Predem dikypost-23-1156182784.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta cena moc luxus není, když vezmeš v potaz že ti tam chybí komplet elektrika + výbojky = cena světel 6000,- + sehnat trafa (špatně sehnatelný a nové cca 3500,- kus)...výbojky cca 700-1200,-kus = výsledná cena HODNĚ....tyto Depa se vyplatí max když sejmeš srnu, nebo jsou paraboly i sklíčka světel KO...jinak rozhodně pořídit použité xenony (+- 6-10tkč když se je povede sehnat)

ivomb: xenony na Fabii opravdu nesvítí nijak extra (měl jsem fungl nové, taže chyba ve světlech vyloučena), psal jsem tu několikrát srovnání s halogeny a AE...a v porovnání ten finanční rozdíl znát rozhodně nejde :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj, zvažuju koupi orig. xenonů n asvou fabii, chtěl jsem se zeptat jak jste snimi spokojení a jak svítějí popřípadě vložily fotku, někde sem četl že je u nich slabá svítivost, tet mám na autě AE, jak byste porovnali svítivost mezi orig. xenonama a AE???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahojte už sem tady pročetl fak tuny o xenonech ale nic týkajícího mého problému sem nenašel.Vyměnil sem xenonové výbojky na svém Fábě RS ale po nastartování a rozsvícení světel mi naskočí jenom jeden...Druhý naskočí až po několika znovu zapnutích světel... zkoušel sem vyměnit za hiný pořád to samé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte už sem tady pročetl fak tuny o xenonech ale nic týkajícího mého problému sem nenašel.Vyměnil sem xenonové výbojky na svém Fábě RS ale po nastartování a rozsvícení světel mi naskočí jenom jeden...Druhý naskočí až po několika znovu zapnutích světel... zkoušel sem vyměnit za hiný pořád to samé...

To vypadá na špatný trafo,dobrej elektrikář ti ho proměří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolego, kdyz tomu nerozumis, to je pak tezky...

Koupit vybojky 10.000K je totalni blbost - sice je to pekně modry skoro az fialovy svetlo, ale svitivost je mizerna, obzvlast za deste.

Z pohledu svitivosti je nejlepsi 4300K, 6000K je jeste solidni kompromis mezi svitivosti a efektem v podobe namodraleho svetla. Proto se taky 4300K pouziva v prvovyrobe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám také problém s uchycením pravého trafa xenonu. Nevím, zda se to tu již řešilo. Díry tam tak také nemám a hlavně tam držák s trafem nemůžu vubec dostat. Je tam plastové žebrování a ten držák prostě nejde přidělat. Mám fabii vyrobenou 9/2000. Díky za rady.

Sice pozde, ale prece. Stacilo pouzivat vyhledavani, ale tak to postnu.

Drzak pro trafo praveho xenonu se umistuje na spodni stranu nosniku zamku kapoty, ne na svetlo jako u leveho.

Staci pouzit "Hledat", je to tu i s obrazkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolego, kdyz tomu nerozumis, to je pak tezky...

Koupit vybojky 10.000K je totalni blbost - sice je to pekně modry skoro az fialovy svetlo, ale svitivost je mizerna, obzvlast za deste.

Z pohledu svitivosti je nejlepsi 4300K, 6000K je jeste solidni kompromis mezi svitivosti a efektem v podobe namodraleho svetla. Proto se taky 4300K pouziva v prvovyrobe.

No ale já tady neřeším barvu světla ale jiný problém...a jel sem už za deště a sem spokojený prostě na xenon ok každý xenon je nic moc za mokra...aji 4300k.Prostě barvu neřeš s tím sem spokojený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já sem si koupil od HID 10000K a dělá to to no předtím s origo mi to neudělalo ani jednou ale zdálo se mi že to nějak slabo svítí tak sem si řekl že koupím nové výbojky... a nevíš kolik by měl naměřit?

Vstupní napětí: 12V DC

Startovací napětí: 23kV

Max proud: 10A

Výkon: 35W

Pracovní teplota: -40 až 105 st. Celsia

Tyhle hodnoty mam já na 6000k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...