Přejít na obsah

Nepřirozené zvuky - drnčení, vrzání, klepání


rogerer

Doporučené příspěvky

tak jsem řešíl dva pazvuky

1.vrzání dveří -odtraněno povocí na mazání original kapalinou od škodovky(je to pěkně drahá věc ,cca200 ml stojí 850kč.není to mastné a skoro rok to ani nepíplo.Na štěstí jsem to nekupoval(kamoš má autodílnu a používá to.na rapida stačí cca 20 ml a aplikovat pomocí injekční stříkačky

2.drcení mřížky větrání .vtlačil jsem kousky papíru(výkres)mezi mřížku a palubovku,teď je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, tak sem objevil nemilou věc. Buď je vším strůjcem vrzání v autě měkká kastle nebo po nedávné bouračce, kdy mě napálil tuner se starou pixlou zezadu, tak mě praskl LAK na střeše. Máte to taky ?? je to levý horní roh nad pátýma dveřma. Díky za info. 

post-84774-0-88299400-1418193317_thumb.j

Editováno: , autor: d.novakd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Tak mám další pazvůček, při vyšších rychlostech ventilátoru u Climatroniku mi píská asi ventilátor sem tam. Úplně stejně to dělalo jak v mé O1 (manuál klima) tak v dědově O1 (auto). Hold jsem čekal, že tady už to dělat nebude. Se z toho poseru. Když uberu otáčky přestane, zatím to nedělá vždy. Ví někdo co to může být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Už asi mesiac som pozoroval občasné znova drčanie piatych dverí. Najprv som si myslel, že mi hrmí v hlave potom že zas silenblok ale nakoniec kufor. A dnes sa mi to potvrdilo, ako stúpa teplota tak stúpa aj drnčanie a keď to počul aj kamarát na zadných sedadlách. Mne minulý rok doštelovali tie dorazi na karoserie. Bol kľud až doteraz. Takže ako ste na tom ostatný s týmto problémom? Zajtra na to pozrem, alebo pôjdem do servisu sa spýtať.

 

Pre info: vŕzganie dverí od namazania sil. vazelínou som nepočul - dúfam že to nezarieknem :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U RAPIDa zatím asi ne. Mě to dělá hlavně na kostkách, kdy celé auto chytne nějakou příšernou rezonanci. To mě štve na autě asi nejvíc. Někdo to řešil myslím u OII nástřikem tlumícího spreje, hmota zatekla do spár a prý od té doby klid (http://forum.skodahome.cz/topic/69108-vytlumen%C3%AD-dve%C5%99%C3%AD/#entry610073). V tom samém topicu někdo vypodkládal z obou stran (od dveří i od tapece) ty trny, co drží tapec nějakou páskou (http://forum.skodahome.cz/topic/69108-vytlumen%C3%AD-dve%C5%99%C3%AD/page-2#entry908994)

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som sa bol opýtať do Škody. Na moje auto nie je žiadna zvolávacia akcia ohľadom dorazov na kufri ale keďže mi to už štelovali a znova drnčí tak to poriešia a mám sa zastaviť na budúci týždeň. Ukazoval som im tie dorazi na kufri ako sú otlačené. No a ako vidíte ja mám na ľavej strane o jeden zub viac ako na pravo. Tipujem, keby že to namažem silikónovou vazelínou tak by to drnčanie prestalo.

post-84400-0-83716000-1426008589_thumb.j

post-84400-0-92823500-1426008615_thumb.j

post-84400-0-02247400-1426008642_thumb.j

post-84400-0-79939200-1426008664_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...