Přejít na obsah

Nepřirozené zvuky - drnčení, vrzání, klepání


rogerer

Doporučené příspěvky

mě už to s*re to klepání víka ...dnes sem vzal nářadí a šel si s tim zas pohrat s tím stavítkem (ne dorazem na víku) tak jsem to ruzne posteloval a uz to neklepe ale zas jde blbe zabouchnout viko....auto vyrobeny 7/2013, chci taky naky novy gumy na víko je to hrozny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

byl jsem v servise, a řekl jsem jim o tom víku... samozřejmě, že se závada neprojevila, tak to aspoň seřídili, a v systému prý co se týče kufru nic k výměně nemají, takže mi nic nevymění. Tak to nějakou dobu bylo úplně potichu a teď už to zvolna zase začíná klepat... pěkně mě to taky už s*re. Zkusím jiný servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

9/05/2013 - 11000km a fakt ticho, žádný vrz vrz a to ani v zimě. Jen trochu rezonuje palubka a tapecy na kostách. Ale mám kola 215/45R16 a m.r.2013 s tvrdším nastavením podvozku. M.r.2014 a v tvém případě asi už m.r. 2015 (vzhledem k dlouhým dodacím termínům) to dělat nejspíš nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prej lacině :) do města 15ky nejlepsi volbou at uz kvuli nerovnostem tak kvuli obrubnikum :) nicmene taky mi nic nedrnčí....(10tis km), na tech kostkach je to blby, tam to zacne za chvilku cely neprijemne rezonovat a pokud jsou ty kostky jeste sikmi a ty jedes proti jejich sklonu tak je to o to horsi...ale nastesti uz se moc nevyskytujou:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Čaute. Mne vychádzali podivné zvuky z prístrojovky z pravej strany a dnes som našiel príčinu. Odspodu (pod skrinkou) je tapacírum ktoré je uchytené len jednou príchytkou aj to na pravej strane. Celá ľavá časť ( ako je filter na klimatizáciu) nieje vôbec ničím prichytená a plieska to o plasty pri prejazde po nerovnosti. Dnes som to odmontoval a kľud boží. Neviem či tam ešte niečo chýba na prichytenie, lebo auto som kupoval už jazdené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bratrům Slovákům závidím, že má každý v domě zásobu piva ve sklepě :kol-35:

Jinak ten kryt pod přístojovkou mě nevadí, že je navolno. V OI byl taky tak řešenej a nedělalo to problémy. Tady to taky není zdrojem hluku, zas tak se to auto sebou nehází, aby to klepalo.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdarec, přidávám se do party vrzajících. Brutálně vržou dveře obě přední. Dělá mi to skoro od začátku s malou pauzou. V salonu kde sem to koupil tak mě  poslali do háje že je to origo 17 kolama  215/40. a ať "si zvyknu ". Neváhal jsem a jel jinam. nejdřív neslyšeli, po další navštěvě už slyšeli tak natřeli nějakou spešl vazelínou ( vypadalo to jak lahvička od vteřiňáku) vnitřní gumy těsnění dveří na kastly a ejhle nic se nezměnilo. Odjel se a za 14dní vrátil znova. Ujal se mě nějaký starší pán a slyšel až moc dobře. Znovu vzal tu zázračnou lahvičku a tentokrát natřel těsnící gumy na dveřích - stal se zázrak a v autě dokonalý ticho. Taková blbost. Celej šťastnej přesně 3dny. Dnes sem tam volal a budou to řešit se škodovkou v boleslavi jelikož si neví už rady. Tak kdyby to někomu vrzalo a znělo to jako vrzání bočních tapeců zkuste se zaměřit na tyto gumy těsnící. POZOR žádný jiný silikony na to nefungujou jen ta zázračna pic..a  od nich. Auto jinak super najeto málo přes 15tis ale tohle mě brutálně štve

Editováno: , autor: d.novakd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš taky radost doma :((( . Budou řešit jak to opravit, jestli vyměna nebo co, to nevim zítra mu mam zavolat a uvidíme co mi rekne. jestli myslis ta vazelina tak pomohla na cele 3 dny :-D . Uz ted vím že jak zkonci záruka de z baraku a rapida uz nikdy nechci. auto nadherny ale zpracovaní sileny. Radsi doma 2 hezky citiga nez tohle :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...