Přejít na obsah

Úprava Pick upu?


voki6

Doporučené příspěvky

Kamarád upravuje taky Piko, a ono tam jsou tři druhy nástaveb, ta kterou máš na první obrázku jde dát pryč, ale je to našroubované na "střeše" tudíž je tam těsnění atd, takže on když měl tenhle typ tak mu tam pak teklo a on pak tekl z toho, je nejlepší pokud, tak sehnat piko co má nástavbu jen vzádu :)

Jinak kamarád a jeho brácha, tak je totál staví od základu,  jedem v tom měl 1.9D a teď z toho má 1.9TDI a druhej měl 1.3 benzín a bude v tom mít něco s turbem + komplet vyvařený atd a na vzduchu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ten třetí případ, mám tam i tu nástavbu na střeše, ale tak je přilepená silikonem a přidána později než celá nástavba na korbě. Takže by neměl být až takový problém nástavbu oddělat a jen předělat zadní dveře a přidat lišty lemování korby. Co vy na to? 
To TDI tam má z oktávky?  :kol-47:

EDIT: Ten obrázek pickupa s nástavbou navrchu je pouze ilustrační

Editováno: , autor: voki6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš v pohodě, pak jen předěláš ten zadek :)

 

Nene, má tam motor z Golfa, doplněný o turbo :) Poloosy tam má z nějakýho oplu, a teď řeší převodovku ještě :)

K tomu velkej IC a tak :)

 

jestli se nepletu tak je to motor AAZ od VW :)

 

attachicon.gif1380676_641375975885708_107710214_n.jpg

Tak to je pecka  :kol-47:

 

Dost bude záležet na tom, kdo tu nástavbu na střechu přidělával - zažil jsem práci pocházející od hovada, který vzalo akuvrtačku a na férovku ten laminátovej "převis" přišroubovalo samořeznýma vrutama přímo skrz plech do střechy... 

To jsem prosím dělal s tatkem sám  :kol-28: 

A nebude problém s papírama? Např. velkej techničák... (nevím jestli tam je o tom zmínka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V techničáku se myslím u PickUpu druh nástavby neuvádí, pokud to je modifikace schválená výrobcem - něco jako zahrádka na střechu. PickUp je prostě PickUp - ať má volnou plochu á la valník, nebo i když má na ni nasazenou boudu. Jiná modifikace byl favorit/forman PRAKTIK, kterej měl laminátovej "hrb" namontovanej na klasický kastli s předníma i zadníma dveřma. Tam se to ale snad ani sundat nedalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Zdravim vsechny delam od zakladu pickapa a momentalne po dlouhem zvazovani a hledani zadnich vrat ktere jsou docela predrazene mne napadla myslenka vrata zadni vyrobyt co zbydou z nastavby jeste jsem to tady nevidel tak sem rezal a myslim ze by to slo jeste trochu lamina kytu a muze bejt ne viz foto

20160721_163052.jpg

20160721_163920.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...