Přejít na obsah

Změna světlometů (předních) za Monte Carlo


Holys

Doporučené příspěvky

23 godziny temu, jan.machalik napisał:

Super. Diky za vysvetleni. Jeste mi kdyztak povez, co je potreba prepojit ci dokoupit, aby fungovali dalkovy ?  Nebo takhle. Kdyz ted svetla prehodim bez uprav, bude to svitit aspon na potkavacky ? O vikendu mi tu elektriku asi nikdo nepredela... Diky

 

 

Napis k kamose Leshnikov . On delal z obycejnych cocek na mc.

Muzes napsat taky k Ferdy25 nebo Vasa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 7. 2015 na 13:28, standavfr napsal:

Sundáš nárazník,vyměníš světla namontuješ nárazník.A když budeš šikovnej,tak ani ten nárazník dolů nemusí.Nehledej v tom vědu.

Tak jsem se snazil byt sikovny a nic. Nevim, jak by to mohlo bez sundani narazniku jit, to svetlo tam proste drzi dole za dve packy a to bez sundani narazniku proste nejde. No, rozhodl jsem se tedy sundat naraznik a zrada. Nedostanu se na dva srouby, ktery jsou skrz naraznik a blatnik, musel bych sundat kolo. Takze zitra jedu na zvedak, sundam kola a snad uz se konecne postesti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes na to jdu... Ale mam takovy tuseni, ze kdyz sundam spodni kryt motoru , tak mi to nijak nepomuze. Ja se ke svetlum dostanu, jsou na 3 sroubech, ty povolim, ale dole to drzi zahaknuty za dve packy. Nejde to posunout ani dopredu, ani dozadu. Vadi tomu to krajni ocko pro sroub. No uvidim, jak to pujde. Zlata octavka, sice se to vic krade, ale svetlo je venku za 30s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vcera pustil do vymeny. Pry vedu v tom nehledej.... Sundal jsem podbehy, pak jsem se dal do odsroubovani narazniku od blatniku a co se nestalo. Na jedne strane se mi strhnul tisicihran na sroubu a pak uz jsem ho nemohl za boha povolit, nicim...Takze prisla na radu frezka a sroub sel pryc... Nicmene, ani po oddelani tehle dvou bocnich sroubu to nebyla zadna pohadka. Ve dvou jsme pak vyndavali svetlo - jeden drzel svetla a druhej tahal za naraznik. Nakonec jsme svetla dostali ven a pak nova dovnitr, ale byl to teda porod. Pak to zase pekne vsechno nastrojit. Nebudu kecat, stravil jsem nad tim asi 4hod....

 

+++Pozitivni ale je, ze funguji dalkova svetla bez zasahu do elektriky. Pritom jsem se vsude docetl, ze u faceliftu s cockama bude potreba dat nejake relatko popr. propojit kabely.  

 

A tady fotka po :)

 

IMG_20180418_074459.thumb.jpg.9dfd2b0733734c3eaca61f9382d48e09.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...