Přejít na obsah

Máte někdo rozumný návod jak vyměnit náplň ostřikovače?


Hravec

Doporučené příspěvky

- vystříkat znamená mít zasrané celé auto....

 

- zimní směs má jiné složení, které v zimě funguje bez problému, ovšem v létě se díky chemickému složení na tuhé mrazy, na skle můžou tvoří "mastné" fleky, které stěrač nesetře ihned. Letní směs naopak zase má přísady k odstranění zaschlého hmyzu. Bod tuhnutí letní směsi je různý, dle výrobce, ale obecně platí, že kolem "nuly" je lépe použít zimní směs. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hravec, až moc do hloubky problému. Když nevystříkat naráz, tak teda postupně. Nemyslím, že by nás ty mrazy nějak zaskočily.   :)

Já jsem ale notoricky známej tím, že jezdím každou chvíli s úplně prázdnou nádržkou, takže mě se tohle i z toho důvodu moc netýká  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z miho taky... já reaguji na dotaz jak dostat kapalinu ven aniž by musela jít pres ostrikovace... To už záleží na majiteli vozu pro jakou variantu se rozhodne... Ten způsob jak jsem popisoval já funguje a pokud ma někdo místo a čas a rad se stoura v autě tak proč ne...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...