Přejít na obsah

Máte někdo rozumný návod jak vyměnit náplň ostřikovače?


Hravec

Doporučené příspěvky

to asi ne, a z toho skla se to dostane jakože kam? odpaří? poteče to po horní části dveří řidiče dozadu a pokud toho bude víc náporem vzduchu i po střeše....

 

- přesně jak píše jitkaK, záleží jaká letní, ty směsi, co obsahují alespoň nějaké enzymy mouchy krásně odstraňují.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 V Kolíně je bezkontaktní samoobslužná, tak se alespoň rozhýbu :kol-48:

Prosím tě, co za to chcou? 

 

U nás jsou samoobslužné myčky za 10Kč/"program" (10Kč - oplach, 10Kč - šampon s kartáčem apod.).

 

Nevím, jak na Octavii III, ale na SUPovi mám nastavitelné ostřikovače. Můžu si nastavit úhel klapky tak, aby mi to stříkalo buď na střechu anebo až úplně dolů. Tím si nezasereš střechu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

sory hravče, vím že nemám plnou vybavu jako ty, že nemám jak říkáš svoje OCT 3, ale dovol mě sem ještě prosím napsat a doufám že budeš spát.

 

tohle jsem zkoušel, žádný olej to nevysálo. kvalita vidlicí je strašná. takže to rovnou letělo do popelnice.

 

to spíše z ostřikovačů bych použil tohle a bude to asi po chvíli funkční

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-100-110r/vybava-a-cestovani/kanystry-cerpadla/precerpavac-paliva-compass-180-cm-id:9737.eshop

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to konta: jsi nejlepší tester! já bych si to za ty prachy rozhodně nekoupil, jen jsem to náhodu našel v novinkách tak jsem to sem dal....

 

o tobě se to tu samo víc, že všechno znáš a vše jsi vyzkoušel... tak se ani nedivím

 

viz výše ve vlákně už to tu bylo - nečteš, opakuješ.... 

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak jak nám teď přes svátky přituhlo, zjistil jsem, že panáčci v Porsche Brno mě na podzim při přezouvání na zimní doplnili kapalinu do ostřikovačů asi jen vodou - vše zamrzlo - nic nestříká, čerpadlo nevrčí. To by jeden :-Ú

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme ze je to moje chyba mel jsem si to lepe pohlidat! Asi jsem mel od znackoveho servisu prehnane ocekavani nez jen "Vsak kontrolka hladiny uz nesviti tak je vse ok". To at delaji garaznici a ne servis kde platite i za dobry den.Ze tim delaji zakaznikovi jen potize je pouze jejich volba. Zvlastni strategie, kvuli korunovym polozkam prijit do budoucna o prijem ze servisu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem letos zamrznul :-( Nepomohlo ani celodenní stání v garážích obch.centra... Chjo...už ať je plus. Dokonce jsem i nahříval zimní směs v domění že to pomůže...nepomohlo. Pomohl by líh??? Nebo když už je to na kost,tak jedině plusové teploty??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ten TSI motor tak topí, že si myslím že určitě po nějaké době by zamrzlá kapalina v hadičkách povolila. Alespoň těda co srovnávám s naftovými motory. U firmy když zarkuju a sněží tak ještě dlouho kapota taje, kolegové co mají nafťáky tak mají sníh mnohem dříve na kapotě.

Jinač jak píše Aleš asi bych to rozehřál teplou vodou a pak vystříkal a dolil pořádnou směsí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja v ty bandasce mam cca 2 litry ledu, doufam ze se neroztrhla a vinuti zamrzleho cerpadla to taky prezilo. domluvil jsem si teplou garaz. Jinak v tomto pocasi bez ostriku ani ranu. Kdyz sem to dolil nemrznouci tak ten objem se nemel sanci rozpustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...