Přejít na obsah

Jak vynulovat servisní interval?


JimTDI

Doporučené příspěvky

Tak olej by si měl měnit 1x ročně + filtry, nebo max 15000km, ale já měním při 12000km :-)

To je pravda. Ale ja najazdím ročne cca 24.000 km. to by som musel chodiť zhruba každého 1/2 roka na vymenu. Tak to riešim tak, že natiahnem trošku km na cca 17-18.000.

Myslím, že motoru to nejako neublíži :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Sice budu OT, ale tak mě napadlo to napsat sem. Nevíte jak se nulujou budíky na Golf 3 konkrétně 1,9Tdi 66kw.

Měnil jsem teď olej, a pořád to na mě bliká i když jsem zkoušel nulování jak je třeba na Fabii, Octavii, Peugeot 406 atp. Tak tady se mi to nějak nepodařilo vynulovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Prosím, ať se snažím jak chci, nemůžu se zbavit SERVICES. Zkoušel jsem snad vše co tu píšete. Držím pravé tlačítko, zapnu klíček, levým pootočím do prava. Pravé stále držím. Naskočí mi zpět denní počítadlo. Žádné OIL, INSP nebo --- se nikde nezobrazí. Mám Octavii 2001 1,9TDI. Prosím, poradíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Při vypnutém zapalování stiskněte nulovací tlačítko denního počitadla kilometrů pod rychloměrem a držte ho.
2) Zapněte zapalování a nulovací tlačítko uvolněte. Na displeji se objeví údaj „service“ nebo „servis nyní“.
3) Knoflíkem pro nastavení hodin pootočte doprava - údaj se vynuluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

treba se bude nekomu hodit

VW/Škoda

1. Při vypnutém zapalování zatlačte tlačítko 1
2. Zapněte zapalování, držte dokud se nezobrazí „OIL“
3. pusťte tlačítko 1
4. Otáčejte tlačítkem 2 doprava dokud se na displeji nezobrazí „---„ Tímto se vyresetoval olejový interval.
5. Znovu stlačte tlačítko 1 dokud se na displeji nezobrazí „INSP“
6. Otáčejte tlačítkem 2 doprava dokud se na displeji nezobrazí „---„ Tímto se vyresetoval inspekční interval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj všem,

Mám jeden dotaz, provedl jsem vymazani servisniho intervalu pres VAG (pristrojova deska 17, prizpusobit kanal 02 a zadano 0000).

Ale nasledne jsem si všiml, ze mam v kodovani pristrojove desky kod xxx1x.

To by znamenalo prodlouzeny servisni interval. Zmenil jsem to tedy na xxx0x, na pevny interval, neb menim olej kazdy rok a najedu do 15000.

Udelal jsem vse spravne?

Nekde jsem tu zahledl, ze se jeste snad musi udelat prizpusobeni na kanalech 39 a 45, to jsem ale nedelal.

Diky moc za odpovedi a vysvetleni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 roky později...
V 25. 9. 2006 na 14:32, u3nos napsal:

Trošku jsem s tím maturoval, ještě bych to doplnil o přesnější popis:

Vozidla s pevnými servisními intervaly QG0

Při vypnutém zapalování stiskněte nulovací tlačítko denního počítadla

ujeté vzdálenosti a držte je.

Zapněte zapalování, a pusťte. Potom tlačítkem u druhého budíku (kde jsou hodiny) otočte doprava. Interval je vynulovaný.

u3nos

Ahoj ;-) Nebít tvého příspěvku tak mi to tu svítí do teť ;-) Diky moc Peťan 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...