Přejít na obsah

Jak vynulovat servisní interval?


JimTDI

Doporučené příspěvky

Vozidla s pevnými servisními intervaly QG0

Při vypnutém zapalování stiskněte nulovací tlačítko denního počítadla

ujeté vzdálenosti a držte je.

Zapněte zapalování, na displeji se zobrazí jeden ze servisních intervalů.

Nulovací tlačítko držte stisknuté 10 s, tím dojde k vynulování počítadla (na displeji se zobrazí „- - -“ a následně denní počítadlo kilometrů).

Pokud došlo k dosažení obou servisních intervalů (INSP a OIL) najednou, objeví se na displeji po vynulování údaje INSP a po uvolnění nulovacího tlačítka údaj OIL.

Opět stiskněte a podržte nulovací tlačítko na 10 s, tím dojde k vynulování i tohoto intervalu.

Vozidla s prodlouženými servisními intervaly QG1 a QG2

Při vypnutém zapalování stiskněte nulovací tlačítko denního počítadla

ujeté vzdálenosti a držte je.

Zapněte zapalování, nulovací tlačítko uvolněte a pootočte jím vpravo. Tím dojde k vynulování všech počítadel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahoj

Takze nuloval jsem to pomoci návodu na wolswagen transporter a průběh je dobry

Dojdu ke stavu když je napsano na dispaji --- potom je v navodu vyndat klicek ze zapalovani . V teto fazi to ma byt vynulovane , ale po znovu vlozeni klicku je stav stale stejny .

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, hrabal jsem se v aute a odpojil konektor komfortky a zacalo mi to psat pod KM servis 1500. Co to presne znamena? ja predpokladam, ze to je tim odpojenim konektoru a ze bude stacit jen smaznout chyby v RJ.

radsi se ptam, abych tim laxnim pristupem neco nepos...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Vozidla s pevnými servisními intervaly QG0

Při vypnutém zapalování stiskněte nulovací tlačítko denního počítadla

ujeté vzdálenosti a držte je.

Zapněte zapalování, na displeji se zobrazí jeden ze servisních intervalů.

Nulovací tlačítko držte stisknuté 10 s, tím dojde k vynulování počítadla (na displeji se zobrazí „- - -“ a následně denní počítadlo kilometrů).

Pokud došlo k dosažení obou servisních intervalů (INSP a OIL) najednou, objeví se na displeji po vynulování údaje INSP a po uvolnění nulovacího tlačítka údaj OIL.

Opět stiskněte a podržte nulovací tlačítko na 10 s, tím dojde k vynulování i tohoto intervalu.

Vozidla s prodlouženými servisními intervaly QG1 a QG2

Při vypnutém zapalování stiskněte nulovací tlačítko denního počítadla

ujeté vzdálenosti a držte je.

Zapněte zapalování, nulovací tlačítko uvolněte a pootočte jím vpravo. Tím dojde k vynulování všech počítadel.

Trošku jsem s tím maturoval, ještě bych to doplnil o přesnější popis:

Vozidla s pevnými servisními intervaly QG0

Při vypnutém zapalování stiskněte nulovací tlačítko denního počítadla

ujeté vzdálenosti a držte je.

Zapněte zapalování, a pusťte. Potom tlačítkem u druhého budíku (kde jsou hodiny) otočte doprava. Interval je vynulovaný.

u3nos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar hoši !

Chtěl bych opak.....

Mám ty intervaly vypnuté a chtěl bych je znovu aktivovat, dá se to udělat takhle tímto způsobem nebo musím na VAG ?

Tak jak to udělám, přátelé ????

Teď se mi na displeji ukazuje "service 1400 km", tak jak potom nastavím další interval 15000 km, jde to vůbec bez VAGu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

čau lidičky, zkoušel jsem včera vymazat nápis "service" dle Vašeho návodu, ale bohužel nic

můj postup: při vypnutém zapalování jsem zmáčknul čudlík denního počítadla, pak otočil klíčkem

a dobu čekal, nic, napište co dělám špatně, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Měl jsem taky service. A dneska jsem to zrušil způsobem:

Při vypnutém zapalování stiskněte nulovací tlačítko denního počítadla ujeté vzdálenosti a držte je.

Zapněte zapalování, a pusťte. Bude svítit OIL. Potom tlačítkem u druhého budíku (kde jsou hodiny) kliknout doprava. Interval je vynulovaný objeví se tři vodorovné čárky.

Nevypínat zapalování a znovu stiskněte nulovací tlačítko denního počítadla ujeté vzdálenosti, objeví se SERVICE a znovu tlačítkem u druhého budíku (kde jsou hodiny) kliknout doprava.

Vypnout zapalování. A to je celé.

Editováno: , autor: Ignác
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedávno jsem měnil na O1 olej a filtry....jen nevím, jak přesně zrušit blikajicí symbol "service" na budikách...?

prý to není nic složitýho, jen potřebuji znát detailní postup, díky... -_-

Tak to vím naprosto přesně zcela to vynuluješ malým úderem malým kladívkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ja mam prodlouzeny servisni interval a mechanik mi to vynuloval postupem jen pootocenim klicku a drzeni nulovaciho tlacitka, takze mi to nastavil na 1 rok a 15000km?? Jak ted docilim abych to mel opet na 2 roky nebo 30 000??? Sem mu to rikal, ale on, ze to jde nekdy i bez vagu... Hm jde, ale na pikacu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Když jsem to mazal, byl tam INSP i OIL, takže nejdřív vymazat jeden, přepnout na druhý a znovu vymazat, alespoň takhle

to bylo u mě :palec2:

tak ve škodovce jsou šamani, mě to nešlo ani tak, ani tak...a nakonec jsem to zkombinoval..a ejhle.....podržel jsem tlačítko denního počítadla, zapnul zapalování...pootočením tlačítka nastavení hodin doprava jsem to vynuloval..pak jsem 10 vteřin podržel tlačítko denního počítadla..a bylo to :) tak by mě zajímalo, co jsem si tam vlastně nastavil :D ale je fakt, že když jsem se držel postupu napsaného v uživatelské příručce, tak mi po zapnutí zapalování ten servisní interval naskakoval znova a znova...

Editováno: , autor: bohuš75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Když jsem to mazal, byl tam INSP i OIL, takže nejdřív vymazat jeden, přepnout na druhý a znovu vymazat, alespoň takhle

to bylo u mě :palec2:

tak ve škodovce jsou šamani, mě to nešlo ani tak, ani tak...a nakonec jsem to zkombinoval..a ejhle.....podržel jsem tlačítko denního počítadla, zapnul zapalování...pootočením tlačítka nastavení hodin doprava jsem to vynuloval..pak jsem 10 vteřin podržel tlačítko denního počítadla..a bylo to :) tak by mě zajímalo, co jsem si tam vlastně nastavil :D ale je fakt, že když jsem se držel postupu napsaného v uživatelské příručce, tak mi po zapnutí zapalování ten servisní interval naskakoval znova a znova...

Nastavil jsi si asi 15 000km - 1 rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...