Přejít na obsah

Jak vynulovat servisní interval?


JimTDI

Doporučené příspěvky

Hoši perfektně jste jedničky, já se hrál už dávně se zapalováním a naběhlo mi service, jsem skoumal pak když jsem vytahl klíček jak se to tam dostalo pak sem na to zas přišel sám ale nevěděl jsem k čemu to je a zda se dá nastavit i jiná hodnota bez VAG, teď jsem už v kolektivu oboznámených, poněvač se mi to dneska zaplo samo a už vím k čemu to je, suprrr.

mawerick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

to prtko5:

To znamená že máš prodloužený interval.

Pořád se tady řeší jak se to nuluje atd. přitom stačí kouknout do návodu...:

Po vynulování ukazatele vozidel

s prodlouženými servisními intervaly*

se budou údaje zobrazovat

jako u vozidel bez prodloužených

servisních intervalů.

Při vypnutém zapalování stiskněte nulovací

tlačítko denního počitadla kilometrů pod

rychloměrem a držte ho.

Zapněte zapalování a nulovací tlačítko

uvolněte. Na displeji se objeví údaj1) „service“

nebo „servis nyní“.

Knofl íkem pro nastavení hodin pootočte

doprava - údaj se vynuluje.

Kdo tu knížku nemá, ztrati, zničil případně nedostal s autem tak ať si jí stáhne lol

http://new.skoda-auto.com/CZE/service/docu...ctaviaTour.aspx

Hawk, domluvil jsem ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych mel mensi dotaz, nulovat zatim nepotrebuji, ale ja zas nevim, kdy ty hodnoty mam, tata ma P 307 a po zapnuti zapalovani mu tam skoci (pri kolika vymenit olej atd), kdy ma co udelat a u me nic, mam tam porad pocet najety km a nic, rad bych to tam mel taky...

No tak to bude nejlepčííí koupit si P 307 ;):p;)

Editováno: , autor: danmark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Tak sice téma "Jak vynulovat servisní interval", ale QG1 bych potřeboval spíš "Jak nastavit servisní interval".

Je možný dle DP jet na VAGu? Zdá se mi to reálný, ale přeci jen ...

Loni jsem vynuloval klasika, takže mi přeskočilo na 15000 a tak příští měsíc bych chtěl po výměně už nastavit QG1.

post-4692-1209671490_thumb.png

Nov__obr_zek__25_.bmp

Nov__obr_zek__26_.bmp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
tak ve škodovce jsou šamani, mě to nešlo ani tak, ani tak...a nakonec jsem to zkombinoval..a ejhle.....podržel jsem tlačítko denního počítadla, zapnul zapalování...pootočením tlačítka nastavení hodin doprava jsem to vynuloval..pak jsem 10 vteřin podržel tlačítko denního počítadla..a bylo to :) tak by mě zajímalo, co jsem si tam vlastně nastavil :D ale je fakt, že když jsem se držel postupu napsaného v uživatelské příručce, tak mi po zapnutí zapalování ten servisní interval naskakoval znova a znova...

Zdar,

tak me to podle standartniho postupu dle "u3nos", ktery je i servisni prirucce funguje jen na hlaseni "OIL", ale na "INSP" to nemaka a presne jak pise "bohuš75" stale naskakuje "INSP" znova a znova...

Jeste to zkusim dle upraveneho postupu od "bohuš75" a jestli to nepujde mam dotaz zda to jde resetovat pomocí WAGu?

Editováno: , autor: Adas25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

a co kdyz jsem vymenil olej jen pro dobry pocit (ojetina se serviskou, ale ....), cili mi to nepise zadne hlasky typu "OIL", "INSP", atd. a provedu nulovani pres postup viz. u3nos & kolektiv ... zacne se nove odcitani??? myslim ze logicky ano, ale pro jistotu bych rad vedel ze to tak je ..

p.s. byl tam long, presel jsem na kratas olej ...

Editováno: , autor: z-man
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj. Nechal jsme si loni vyměnit olej, interval mám dle štítku QG1. Po výměně mi to mechanik vynuloval přes tlačítka na budíkách. Předpokládám, že se mi tím přepnul interval na QG0 a budu to muset nechat změnit zpět na prodloužený a jak? Jinak by nemělo vadit vynulování, když vím, že olej je long life... Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, mám dvě otázky:

1. Chci se zeptat jak často se mění olej + filtr u Octavky TDI 1.9.

2. Po výměně a po vynulování servisního intervalů, je třeba ručně nastavit další servis nebo to udělá palubní PC automaticky.?

--------------------

Škoda Octavia TDI 1.9 SLX, 81 kw (chip 105 kw), r.v. 05/2000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Nechal jsme si loni vyměnit olej, interval mám dle štítku QG1. Po výměně mi to mechanik vynuloval přes tlačítka na budíkách. Předpokládám, že se mi tím přepnul interval na QG0 a budu to muset nechat změnit zpět na prodloužený a jak? Jinak by nemělo vadit vynulování, když vím, že olej je long life... Díky.

Jsem si to myslel taky, ale přes VAG mám stále kodování nastaveno na QG1, přičemž mi letos hlásil počítač po 15000. Chtěl jsem nastavit prodlouženej, ale protože je nastaveno kódování na QG1, tak nevim, jak vynulovat, zatim to mechanik udělal přes tlačítka a já vůl mu tvrdil, že je to jedno a že si to stejně nastavim přes kabel ... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak jsem se tu nekde docetl ze jsou ve skodovce samani, to sedi. Mam trochu jiny problem....podle vyse uvedenych postupu jsem se zbavil "insp" ale "oil" ani bohovy. Kdyz se drzim postupu, po otoceni leveho knofliku mi naskoci "0000" a dalsim pootocenim mohu zmenit na 1-9, po stisknuti praveho knofliku se prepinam mezi ciframa ale co dal?!?!? vi nekdo co to chce???

Editováno: , autor: click
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...