Přejít na obsah

Palubní počítač - problémy


eon

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
Koupil jsem octavii 4x4 a ma to palubní počítač ale neukazuje mi to venkovní teplotu přitom čidlo teploty tam je čím to muže byt ???

-špatný kontakt u toho čidla, očistit a pak se uvidí. Mě to, ale ukazovalo i bez připojenýho čidla ikdyž nesmysly.

ok skusím to diky za radu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
zdravim!

chci se Vas zeptat:v navodu vsude pisou ze to co nastavim na palubnim pc- v mem pripade prumernou spotrebu a motor vypnu a kdykoliv potom nastartuju bude tam opet prumerna spotreba. no a me tam naskakuje teplote venkovni.nevite nekdo jak to spravit?dikec

Teplota Ti naskakuje ked PC "varuje" pred moznostou namrazy...

Ked bude teplejsie ako +4C nebude Ti to naskakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tu funkci take nemam, stejne jako pri nulove rychlosti ukazovat okamzitou spotrebu jako l/hod. Tak asi az po face.

I kdyz tu spotrebu umela i felda, videl jsem na vlastni oci.

Já mám starej model r.v 98 s červeným PC a okamžitou spotřebu při stání mě to ukazuje, nastartuju auto stojím a normálně mi tam běhá okamžitá spotřeba, jinak ta teplota se mi taky automaticky nespouští, takže asi po face

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tu funkci take nemam, stejne jako pri nulove rychlosti ukazovat okamzitou spotrebu jako l/hod. Tak asi az po face.

I kdyz tu spotrebu umela i felda, videl jsem na vlastni oci.

Já mám starej model r.v 98 s červeným PC a okamžitou spotřebu při stání mě to ukazuje, nastartuju auto stojím a normálně mi tam běhá okamžitá spotřeba, jinak ta teplota se mi taky automaticky nespouští, takže asi po face

Okamzita v l/hod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tu funkci take nemam, stejne jako pri nulove rychlosti ukazovat okamzitou spotrebu jako l/hod. Tak asi az po face.

I kdyz tu spotrebu umela i felda, videl jsem na vlastni oci.

Já mám starej model r.v 98 s červeným PC a okamžitou spotřebu při stání mě to ukazuje, nastartuju auto stojím a normálně mi tam běhá okamžitá spotřeba, jinak ta teplota se mi taky automaticky nespouští, takže asi po face

Okamzita v l/hod?

Ano :) u palubního PC TC-6 nebo TC-6P pro Felicie se při rychlosti pod 32 km/h zobrazovala okamžitá spotřeba v l/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
čau, poraďte,proč ukazuje PALUBNÍ PC jiny hodnoty spotřeby než jsou v reale. jezdín za 5,5-6l/100km a PC ukazuje kolem 4l?????? neni nekde čidlo v haji a co by stalo??? dik :help:

Jestli nejde o to, i jak často startuješ a stojíš :) Pokud ale prakticky nádrž projedeš nikoli popojíždkami a poskakováním v kolonách, ale jaksi co nejvíce v kuse, tak by hodnoty mohly být objektivnější k posouzení.

Ale je fakt, že o víc jak litr, je podezřelý. U mne to bývá jen o nějakou tu desetinu rozdílu.

Prostě i tak, přijde mi, jestli to nebude i stylem provozu jízdy.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli nejde o to, i jak často startuješ a stojíš :) Pokud ale prakticky nádrž projedeš nikoli popojíždkami a poskakováním v kolonách, ale jaksi co nejvíce v kuse, tak by hodnoty mohly být objektivnější k posouzení.

Ale je fakt, že o víc jak litr, je podezřelý. U mne to bývá jen o nějakou tu desetinu rozdílu.

Prostě i tak, přijde mi, jestli to nebude i stylem provozu jízdy.

M.

stylem ani kolonama to nebude. měřil jsem si usek cca 2OOkm v tahu a podle PC 3,8 a vreale (plna nádrž,cesta,dotankování,výpočet) 5,5litrů. tak nevím nedá seto třeba upravit ŘJ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Kupoval jsi to auto jako nové nebo ne? Když mi před deseti lety u nové Octávky v záruce měnili komplet budíky, po výměně jsem podle PC jezdil za 3,5/100. 1,6 benzin. Nakonec zjistili, že objednali jiné pro jiný model. Tak jestli to nemáš podobný případ, pokud jsi druhý majitel a ten před tebou tam dal něco např. z vrakoviště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

mám takovej malé problém koupil sem octavii mr99 1,6 76kw a na palubním počítači mě to vůbec neukazuje teplutu venkovní,čidlo byl dáno pryč tak sem sehnal nové ,připojil dle DP a teď nevím jak ten udáj dostat na display všechny udaje ukazují OK jen ta teplota tam vůbec není skoušel sem to napíchnout na vag a palubní přistroj nehlásí žádnou chybu ani sem nenašel kde by se dalo nastavit,aby se ten údaj teploty zobrazoval díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...