Přejít na obsah

Skoda Coupe


schimmer

Doporučené příspěvky

Ten Hyundai je tady mimo mísu :D to moc aerodynamicky teda nevypadá

věřím že CC bude designově dost povedené a Hyundai se může jít s tím svým překomplikovaným stylem zahrabat

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jsem moc rád, že design škodovek jde právě směrem k Audi. Bez velkých výstřelků, jednoduché a úderné linie, z kterých je cítit sebejistota auta a celé značky. Škodovky tak nepotřebují "kudrlinky" jako má Seat, ale v první řadě korejské automobilky.

 

Samotný koncept je povedený, osobně nejsou přední světla (i mlhová) podle mého gusta, ale celek je super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z konceptů škodovky poslední doby u mě stále vítězí Vision D - předobraz tvarů octavie :kol-47: . Škoda že případné kupé nevychází právě z něj (octa s kratší zádí a nižší střechou by byla určitě super). Ten koncept měl velmi kladný ohlas u veřejnosti a je škoda, že jej asi výrobce zřejmě nevyslyšel (či snad direktiva koncernu - konkurovalo by to golfu...)

http://www.auto.cz/skoda-vision-d-prvni-dojmy-54851/foto?foto=21

 

Jinak Vision C z profilu pěkný až dlooooooooooooouhý zadek (ale co je to škodofka a ta musí mít KUFR). zepředu ještě celkem stravitelné, ale zkosená světla a moc lakovaných ploch není zrovna moje káva. O pohledu zezadu radši pomlčím... :kol-44: . Jsem zvědav co na to veřejnost na salonu v Ženevě.

 

Z letošních známých ženevských konceptů dávám hlas pro Volvo - čisté jednoduché, elegantní...

http://www.auto.cz/volvo-concept-estate-shooting-brake-salonu-krasy-79787

 

Jinak jsem zvědav jakou cestou designu se vydá Fabia III - buď starší čistou a jednoduchou cestou Visoin D (Octa III) a Mission L (Rapid), nebo už bude v jazyce Vision C...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak ostatní, ale je to jako s ženskýma. Některým to na fotkách sluší míň než ve skutečnosti, některé jsou hezčí na fotkách a u některých se člověk zděsí v okamžiku, kdy je uvidí bez makeupu (typicky auto s malýma kolama a poklicema). Proto myslim, že na hodnocení je hodně brzo. Na současných "fotkách" se mně to nelíbí.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...