Přejít na obsah

Skoda Coupe


schimmer

Doporučené příspěvky

Že by to byla cílená kamuflážní kampaň? I zde na foru se věcí znalý vyjadřují, že SIII údajně nebude podoben tomuto konceptu (či spíše některým jeho designovým detailům, např, tvarům předních světel, či mlhovek)?  Čas odhalí pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka je jaká bude reálná podoba, když se kouknu na interiér tak jasně, pěkná studie, ale realita bude úplně někde jinde. No a exteriér - trochu mám problém se zadní částí, ale ono se to v sérii taky neobjeví, nebo ne takhle výrazně takže já bych počkal na nějakou finálnější podobu. Tohle je koncept se vším všudy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvenčí to tak nějak není moje káva, zdá se mi že dost dělá ta žabičková barva a černá kola... Na můj vkus moc tuzingové. :kol-32:

Neumíte někdo s photoshopem? Zajímalo by mě jak by Vision C vypadal v bílé nebo stříbrné se stříbrnými - ne černými koly...

Jinak interiér je pecka :kol-47:

 

Jo a v rozhovoru cosi Kabaň utrousil o nové F III - máme se opravdu těšit letos na dvoje Vánoce ???

http://www.auto.cz/jozef-kaban-nova-skoda-fabia-budou-takove-vanoce-lete-79904

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...