Přejít na obsah

Klepání (ťukání) v levé přední části vozu - vadný silentblok uložení převodovky


pusher...

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové. Technici si užili Krkonoš a nikdo z přítomných popisovaný jev neřešil. Nezbývá, než je teď zahltit, aby se zvedly čísla pro reklamaci stejného problému a pak se technická podpora AŠ vzpamatuje. Dříve asi ne. Takže reklamujte, reklamujte a šiřte mezi Rapiďáky: "Pokud Ti to klepe, tak okamžitě reklamuj!" Jinak, pokud by někoho napadlo stejný vůz reklamovat ve více servisech, tak to nedělejte. To je vidět a každý Vás pošle .....

Pokud někdo objeví zdroj problému, tak se svěřte. Kdo bude první, dostane medaili :-)

Editováno: , autor: MiKy*
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je paráda že si užili hor, tak snad budou víc odpočatí a budou lépe slyšet a myslet:D

Jak se pokračuje dál, když to technik uslyší, řekne že to není normální, rozeberou auto, složej auto a řeknou že nevědí? Zavolají někoho z fabriky?

Já furt věřím tomu že to bude naprostá hovadinka.

Tak se hlavně všichni objednejte... v úterý jsme do servisů už minimálně tři :)

edit: na facebooku škodovky někdo psal že ten zvuk je typický pro stabilizátor nápravy...

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně to nechápu, že o tom teda nikdo neví, když v Kunštátě se to řešilo a došlo k výměně silentbloku a ten pán má od té doby klid.

Doufám, že nám rogere v úterý neporadí, že máme jezdit jinama než přes záplaty a máme si dát hlasitě rádio :)))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem právě četl možná že se to bude tíkat i tohohle problému co tu udáváte je to s odborů na Dole Darkov takže odemně to není fáma.

15.11. 2013 7:00 Volkswagen svolává 2,6 milionu aut, včetně škodovek. Důvodem je několik technických problému od světel až po převodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je na tom článku nejzajímavější: "Americký Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu (NHTSA) již minulý týden uvedl, že zahájil vyšetřování vozů Tiguan, když obdržel 26 stížností na částečné nebo úplné selhání vnějších světel".

Nejezdí v Americe 26 klepajících Rapidů? To by se asi ledy hnuly :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8-9 tady na fóru, já myslím, že nás bude víc, jen ne všichni si najdou toto fórum.

A z těch 8-9 nás v servisu bylo asi 2 nebo 3 :)

Jak jsem psal včera, napište na FB stránky Škodovky nový post o tomto problému. Věřte, že každý korporace na FB reaguje při negativní zprávě velmi rychle.

Jako další krok může být zaslání podkladů redaktorům nějakého auto magazínu. Já osobně to udělám až dle toho jak dopadu v úterý na druhé servisní návštěvě.

 

Ještě mě napadlo, jestli to nebude např špatná série. Já mám vyrobeno duben 2013.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nic, tak jsem zpet ze servisu, samozrejme jsem nevyresil nic. Asi  20 mintu jsem jezdil s technikem, kdyz nakonec teda rekl, ze slysi, ze tam obcas klepne, ale ze nevi co by to mohlo byt, a jedina moznost jak to vyresit je pristavit auto aby se na to mohli podivat. .

 

pak jsem se bavil jeste s prejimacim technikem, kterej rika, ze to mam dovezt a ze to musi hodit nahoru a zacit zjistovat + komunikovat co nasli s centralou skody. to muze trvat 1den nebo treba tyden. samozrejme jsem mu rekl, ze rozhodne neminim tam nechat rozvrtat pulku predku, aby to pak slozili zpet a stejne nic nezjistili. nevim no, necekal jsem nic a to nic jsem dostal, postavit tam auto, aniz bych vedel kdy ho dostanu zpet, tak to se mi taky nechce. jsem rozladen....

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...