Přejít na obsah

Klepání (ťukání) v levé přední části vozu - vadný silentblok uložení převodovky


pusher...

Doporučené příspěvky

Ten káblík bude nejspíše vyhřívání trysek ostřikovače. A to mě napadlo taky, jestli to nedělá jen autům s winter paketem. Já ho sice nemám a klepalo mi to jen jednou, možná to i bylo nějaké jiné klepání. 

zkuste ještě tu deku kapoty, u ostřikovačů je volně položená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem pred tydnem reklamoval ja s klepanim vlevo jakoby od zadnich dveri pro ty co nevi. Tak to tam meli 2 dny z hruzou jsem zjistil ze s tim najeli 50 km, coz radeji ani nebudu domyslet kde vsude s tim jezdili kdyz pneu byly z casti od blata. I kdyz pazvuk uplne neeliminovali tak je o 90% lepsi a ja byt spokojen uz s tim jezdim tyden a ok. Dele si to tam stejne nechat nechteli. Uznali ze to neni jeste uplne ono ale vzhledem k nahodilosti projevu uz s tim vice neudelaji a vice se tim zabyvat prozatim nebudou min. (Sami presne taky nemohli identifikovat zdroj) do te doby nez se to zhorsi a bude to delat pravidelneji. Tak nemejte obavy ze tam budou neco nadsene resit tyden. U me vysledek predcil ocekavani tak snad vam taky pomuzou. No a nez jsem tam jel dopredu jsem s tim testoval cestu atd kdy to dela az pojedu z technikem. Skoro jsem kvuli tomu nespal a samozrejme zakon schvalnosti pri testovaci jizde s technikem to zprvu nedelalo vubec to uz jsem se zacal rosit ac kdyz jdem na tom samem miste testoval to vzdy dealo ale nakonec se zadarilo i kdyz mnohem mene. Ale stacilo. Myslim si ze jsem narazil na ochotny a vstricny lidi coz me v autorizaku prekvapilo. V tomto jsem byl poprve a ani jsem tam to auto nekupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a takove ty pazvuky vrzani jakoby od podvozku nebo jak ja rikam obcas takovy skripajici az piskajici zvuky typu Mončičak taky od podvozku ani neresim, dela to az ted za chladna a opravdu na hodne brutalnich cestach skoro typu polnacka na kterych moc nejezdim. Horsi je pro me kdyz relativne pravidelne mi neco klepe za hlavou v interieru za urcitych okolnosti, to bych byl brzo zralej na psycharnu. Proto jsem to take resil. Netrvalo by jinak dlouho uchopil bych krumpac a celej tapec vyrval a snad by byl klid :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem přítáhl ty hadičky od ostřikovačů. Máme v práci nalepovací plastové úchytky, tak jsem to nalepil do toho tunelu kde vedou hadičky a přitáhl plastovou stahovací páskou. To se ani nehne, ale bohužel zvuk stále pokračuje.. To je někde jinde, já bych to viděl klidně i na ten silentblok převodovky jak už někdo psal. Pořádně jsme hýbali celým motorem a ono to opravdu dělá podobný zvuk. Ale těžko říct..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové..auto je v servisu....klepání se technikovi víceméně hned projevilo, nikdy nic takového neřešili, dal jsem typ na silent převodovky...odpoledne bych měl být snad moudřejší, v případě vadnýho silentu by auto mělo být hotovo zítra. Hned za mnou šel emates s červeným rapiďákem, dokonce k tomu stejnýmu technikovi, co jsem dobře pochopil, klepání se taktéž projevilo...musejí mít radost hoši...tak všichni hop hop do servisu...

Furt se mě ptal jestli tam nemám sherlog nebo knihu jízd že by to bylo špatně uchycený v palubce....kdoví třeba klepe ta ŘJ ale to si nemyslím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všichni by měli jet do servisů...stejně vás to nemine pokud s tím nechcete dál jezdit...taky je možný že na nic nepřijdou...pak to bude řešit asi ŠA

 

edit: jinak co teda víme: uložení ŘJ to není, hadičky ostřiků to taky nejsou....

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...