Přejít na obsah

OII 7 st. DSG


reprom

Doporučené příspěvky

aj s týmto môžeš jazdiť , ako prišli na to opotrebenie ?  zotrvačník treba nový , hlavne na nafte sú tam olámané také "zuby" , niekde na nete je aj foto

 

potom podľa potreby , často sú KO prachovky na vypínaní spojky na mechatronike - nutné vytipovať podľa mechatroniky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli pohledem při výměně oleje anebo jestli tím, že po výměně oleje a nahození do základu prý měli velký problém se vůbec rozjet. Nevím, když jsem to převzal, tak mi to přišlo zase úplně normální. Mechatronika je prý v pohodě.

 

Každopádně jestli s tím člověk může jet bez obav, že by opotřebovaná spojka a setrvačník měli nějaký negativní vliv na zbytek auta, tak to asi nechám tak a budu s tím jezdit do té doby, než se opravdu projeví nějaký problém s řazením anebo mě to někde nechá viset. Aspoň využiji aktuální díly tak dlouho, jak jen to bude možné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 20. 3. 2018 na 17:19, Michaela_J napsal:

Dobrý den, doufám že se ptám na správním místě. Máme 1.4 TSI r.2009 automat 7 stupňová převodovka. Dneska se nám při jízdě na palubce začala blikat ikonka řazení. Jak je napsána jestli jedete v D, nebo R, tak to začalo blikat... co to muže znamenat? 

 

Dekuji 

Mám stejný problém na 7DSG jako Michaela. Nevíte někdo co má to blikání ikony řazení na palubním počítači indikovat? V návodu ani na webu jsem nic nenašel. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zdarec,

chci se zeptat ohledne DSG.

Pred casem, uz to bude cca pul roku, mi pri akceleraci na 4st. litali otacky cca o 500, todle mi udalo asi tak 2krat od te doby klid.

Kdyz jsem to pichl na Caristu tak mi to napsalo opotrebeni 2 spojky.

Nekdy pri prerazeni z 2 na 3 jde citit cuknuti.

Je to na vymenu spojek?? Co se jeste meni nebo je vhodne udelat?? A na kolik to tak vyjde a jak dlouho to trva??

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...