Přejít na obsah

Nádrž - kolik tankujete?


AlesK

Doporučené příspěvky

V 26. 11. 2019 na 21:26, misor1994 napsal:

11/2014 a postup tu uz bol uvedeny. Dnes som natankoval 43 litrov a vraj som mal podla udajov z CAN este 10 litrov v nadrzi, ale neviem na kolko je to vierohodny udaj.


Kdyz mas dojezd nula, kolik dotankujes? Nechcu ten parametr prepisknout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by neškdilo, kdybyste psali, jakou máte motorizaci a rok. Protože například kolega s 2.0TSI DSG 2019 má 50 litrů nádrž a já s 2.0TDI DSG 2018 natankuju 40 (max 44 když jsem na nule). Takže bude hodně záležet na ročníku, motorizaci a převodovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, misor1994 napsal:

No táto záležitosť sa týka hlavne 2.0 tdi, pravdepodobne aj 1.6 tdi. Ja mam 2.0 tdi, 110 kW, dsg, 11/2014. Bežne tankujem okolo 45 litrov, keď mi už zasvieti hladove oko default_smile.png

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

 

Když zasvítí hladové oko, nedám tam ani 40 :-) Když jedu do nuly a kus jedu na nulu, tak dám těch 44-45l. Víc ani tuk. 2.0TDI DSG 110kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
V 2. 12. 2019 na 10:24, bojler napsal:

Zřejmě se jedná minimálně o 1.6TDI a 2.0TDI s vlečnou nápravou. V pátek jsem jel nadoraz a auto bylo na dálnici mírně nervozní. Taková malá spekulace ...  jestli pak není těch cca 7kg v nádrži brané jako závaží u aut s těžkým předkem.

 

a nebo to tam zůstává jako minimální množství, kterí zaručí chlazení čerpadla v nádrži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...