Přejít na obsah

Ambientní osvětlení interiéru


attim

Doporučené příspěvky

Nerozumim tomu jaky dusledek ubirani ve vybave by to mohl byt - vybava na sebe musi preci sedet, kdyz neco uberes musi to stale nejak souhlasit s kompatibilitou jednotlivych prvku. Nicmene nic se neubiralo, standardni cesta: konfigurator, dealer, objednani, dodani, zadne zmeny se nedelaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nemyslím, že bys ty ubral ve výbavě, ale škodovka - je to u ní běžný postup, že potichu očesává výbavu. Například třeba u OII časem zmizel měkčený plast na zadních dveřích a nikde to nebylo uvedeno. Nebo zmizely naklápěcí opěrky hlavy na předních sedadlech atd. Netvrdím, že toto je stejný případ, jen mě to napadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych že nemám, ale skočím se podívat...

O

Mas osvětlení vnitřních klik?

Toto byl dotaz na předchozí příspevek, tedy na kačera....

RS by osvětlení klik mela mít, je to uvedeno v ceníku, proto dotaz na kačera, který RS má....

Omlovam se, místo citovat jsem dal upravit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zpet k difusnimu osvetleni - dnes mi dealer volal ze by to tam podle nej byt melo, takze bude nasledovat reklamace u SA.

 

Už máš nějaké zprávy ohledně reklamace u SA ? Podle toho jak to tady čtu, to tam máš mít...

 

To aby si člověk při přebírání auto kontroloval, zda mu tam nedali jiné díly a jestli má vše co píšou. To mě příjde, že se dělá v bazaru u ojetiny a ne u nového auta.... :kol-97:

 

Nevím jak se přes všechny jejich kontroly něco takového může stát...

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

v pondělí jak jsem byl v servisu jsme prolezli 5 úplně nových O III čekajících na zákazníky a jednu RS, všechny měly ledky na difuzní osvětlení, nicméně RS černý strop, ostatních pět béžový strop, tak jsme usuzovali, že třeba nějaké změny ve výrobě u standardního stropu, či tak něco, proto abych se vyhnul dalším atakům, ani jsem si netroufl sem tu informaci dát....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, asi nějakej brigádník při montáži  kol119   Hlavně že sis toho všim a ozval se...

 

Zamímalo by mě, jestli ty delší termíny na dodávku dílů souvisí s delší dodací lhůtou OIII... měl jsem za to, že díly jsou (až na pár přípatkových výbav - ale to prodejce ví) a důvodem je, že nestíhá kapacitně výrobní linka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...