Přejít na obsah

Ambientní osvětlení interiéru


attim

Doporučené příspěvky

Taky jsem měl dřív tento názor, něco jako :  "Když selžou všechny dostupné metody, je na čase přečíst si manuál...  :kol-97: "  Jenže dnešní technické věci jsou mnohdy tak složité, že na všechny funkce ani sám nepřídeš... protože tě prostě ani nenapadne, že by to něco takového mohlo třeba umět....  jestli to všechno nakonec potřebuješ, je už druhá otázka :kol-47:

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, prostě jsou věci, které se kolikrát bez návodu neobejdou. Každopádně když už jsme u toho, tak jak fungují automatické stěrače? Když dám polohu AUTO tak co vím, za deště se mají rozsvítit i světla, ale kolikrát se rozsvítí až třeba po 15 minutách [emoji2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je tvuj dojem a ver ze nemas pravdu.... ale jestli te to uklidni, neni duvod te presvedcovat o opaku...

ver ze nejsi vyjimkou, muj sef zjistil po ctyrech letech kdyz auto prodaval, ze ma vyhrivana zpetna zrcetka a znamy zase vubec nevedel ze jeho auto ma navigaci... poslouchal dva roky jen radio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se prostě na to auto hodně těšili. Taky když se na něco těším, mám to nastudované komplet. Ale auta si na rok půjčuju a prostě už k tomu nemám takový vztah jako před pár lety. Pokud by to bylo moje, tak už bych asi řešil co vylepšit jako kdysi když jsem měl Fábie a Octavii. To jsem pořád něco ladil:) No jo, koukám, že už tu budu sedm let a za tu dobu jsem vystřídal 8 aut:))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Mohol by si uviest konkretne obj.cislo? Podla coho si objednaval? v ETKE je viac moznosti... Vopred dik! ;-)

 

Takze vnutorne osvetlenie domontovane. Fakt tie biele LED diody svietia viac, nez by mali :-/  Ked som zalozil na skusku z VW (tam su cervene LED), bolo to oooooomnoho lepsie, bolo to prijemnejsie a nerusilo to tak intenzivne. Skoda len, ze VW ma cervene podsvietenie tlacitok, aj tak stale este vaham, ci tam necham original alebo to osvetlenie z VW, su identicke (to z VW ma kvalitnejsie spracovanie), takze sa este rozhodnem. Info pre ostatných, vyslo to na cca 40€ (z buranej Octavky resp. VW).

Editováno: , autor: tecki
Necituj předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...