Přejít na obsah

Ambientní osvětlení interiéru


attim

Doporučené příspěvky

Mam čerstvě O3 liftback 1.6 TDI Elegance a trochu me překvapilo, ze ve stropní svítilně vpředu nemam to ambientni osvětlení. Dneska jsem koukal ma jinou O3 ve stejne výbavě, ale s alarmem a tam byla jina svitilna a mela ty ambientni ledky. Jak to mate ostatni ? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam čerstvě O3 liftback 1.6 TDI Elegance a trochu me překvapilo, ze ve stropní svítilně vpředu nemam to ambientni osvětlení. Dneska jsem koukal ma jinou O3 ve stejne výbavě, ale s alarmem a tam byla jina svitilna a mela ty ambientni ledky. Jak to mate ostatni ? Diky

 

myslím si že není třeba vytvářet duplicitní témata - chce to napřed před vytvořením témata použít vyhledávání vpravo nahoře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hravec: to je sice hezky, ale k nicemu. Ja se ptal jak to maji ostatni s cilem zjistit s jakym prvkem vybavy to souvisi. Takze jestli te to nejak obtezuje, koukej jinam.

Jinak osvetleni pro nohy mam. V manualu jsou 2 ruzne svitilny, ale obe s temi diodami. Ta moje tam vubec neni.

Editováno: , autor: attim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hravec: to je sice hezky, ale k nicemu. Ja se ptal jak to maji ostatni s cilem zjistit s jakym prvkem vybavy to souvisi. Takze jestli te to nejak obtezuje, koukej jinam.

Jinak osvetleni pro nohy mam. V manualu jsou 2 ruzne svitilny, ale obe s temi diodami. Ta moje tam vubec neni.

Asi jsi to nepochopil... nejde o to jestli to někoho obtezuje, ale fóra maji jista pravidla a jedno z nich je, pokud chci nějaké téma založit, napred se podivam, zda se tu o tom již nepise a pokud ano, pokračují tam, byt se chceš něco zeptat... nicméně nejjednoduzsi je se zeptat u prodejce.....

Ale já jsem se te také něco ptal, a ty jsi neodpověděl.... bohužel.... a prosím méně invektiv, na to jsou tu jiní...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK tak znova, samozvaný moderátore: téma, na které poukazuješ sice uvnitř řeší difusní osvětlení, ale jednak pouze sekundárně a druhak název tématu je úplně jiný. A protože má otázka směřovala úplně jinam, nové téma nevidím jako problém. Tolik k této věci.

 

K tématu: ne, nemám Greenline. U prodejce jsem se už ptal, ten to neví, ale zkusí to zjistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak jsem si nevšimnul, že by Hravec byl moderátorem, ale poukázat na porušení pravidel může samozřejmě každý. Ovšem v tomto případě má kritik také máslo na hlavě. V tom druhém vlákně se primárně řeší něco jiného. Název jsem u něj dodatečně upravil, aby se to nepletlo s tímto. S difusním osvětlením proto nadále pokračujte zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, to původní téma ma v prvním příspěvků jen jednu tázací vetu, tedy požadavek na odpovědi a to ve věci difuzniho osvetleni... ale Pawouk je tu šéf....

Nicméně jsem nepochopil kritika a máslo na hlavě....

Název tématu? Totumuze byt klidně 20 témat s trochu jiným názvem a řešit můžou to same? I když trochu jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další chytrolin.... přečti si to od začátku, byl jsem první, kdo se snažil dopátrat ten důvod a najít řešení, nikoli jen konstatovat jako ostatní, že mám....

A odkázal jsem na téma kde se píše, že standardně je v Eleganci.... proto jsem se ptal na Green Line (tam není).... mám pocit, ze ty také nejsi moderátor a tedy ani ty nespamuj a netvrĎ hovadiny.... když nevíš.... popravdě jsem hledal a dost, proto ten můj dotaz...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

attim > Buď rád že to tam nemáš. Já to tam mám a je to dle mě úplně k ničemu, A to z toho důvodu ,že to nemá vlastní regulaci ,ale je to pouze spojené s ovládáním osvětlení palubní desky. Což mohl vymyslet opravdu jen nějakej bezmozek. Jestli chceš v noci pořádně vidět na palubní desku a úplně jí zesvětlíš budeš tam mít světlo jak v obýváku.  A za druhé co mě štvě ,že v mojí pozici za volantem se mi odráží světlo z ledek do očí . A to od chromové koncovky na ruční brzdě jak nad ní ledky svítí. Normálně se dělají "prasátka" do očí. Což za dlouhé cesty v noci není nic příjemnýho.

Editováno: , autor: memory2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, ale neodvážil jsem se to napsat jako prví, abych nebyl zase středem útoku a invektiv....

Ano je to super věc a je mi líto ze krom RS nemají O III aj osvětlení vnitřních klik a jako Superb difuzní osvětlení i vzadu...

Za dobrotu na žebrotu, lituji času, co jsem tomu věnoval a snažil se něco dopátrat.... ano asi aktivní blbec horší než třídní nepřítel, ze ano attime....

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...