Přejít na obsah

Ambientní osvětlení interiéru


attim

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Podle mne to souvisí s alarmem. Koukal jsem do návodu a na tom vnitřním osvětlení s diodami je i čidlo hláídání vnitřního prostoru. Já alarm nemám (koupeno referenční auto, nebyla možnost konfigurace) a diody také ne. V práci máme auta s alarmem a všechny to mají. Vše výbava Ambition.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nejspíš ne, je tu spousta lidí, co alarm nemá a difuzní (ambientní) osvětlení ano....  mimo to ta čidla pro hlídání vnitřku nejsou na tom světle, jsou zvlášť

 

třeba zde s el. střechou a bez alarmu a je tam....

 

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Jak tu uz nekdo psal, tak v RS je ambientni osvetleni a podsvetleny kliky. Mozna se to nekomu zda zbytecny, ale kdyz nastoupim v noci do auta, ktery nestoji pod lampou, tak to prostor pod a okolo trochu osviti, takze se oci nemusi namahat tolik v te tme okolo stredu.

post-88765-0-17665300-1408511817_thumb.j

post-88765-0-48639300-1408511819_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Osvětlený kliky nemám, ale ambientní osvětlení ano. A je to jedna z věcí, bez kterých bych se dnes už neobešel. U předchozího auta jsem si na to tak zvykl, že to byla jedna z podmínek před koupí OIII. Při řízení to vůbec neruší a středový panel včetně odkládacích přihrádek máš osvětlený tak akorát, abys viděl na věci (např. klíče, telefon...) a nic nemusíš šmátráním hledat, hned to máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...