Přejít na obsah

Interval výměny oleje / výměna oleje a filtru


Honza9007

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, jirka toledo napsal:

Jak je videt tak kezdej skoda servis ma jine ceny. 

Tak to není nic nového, je naprosto samozřejmě, že každej AS má jiné ceny a někdy jsou ty ceny velmi rozdílné :-) už jsem viděl faktury, kde si jeden AS účtoval za ten dražšší LL olej 600,-/litr a jinej servis klidně i 1.000,- /litr..takže při čtyřech litrech oleje je jen na oleji rozdíl klidně i 1.600,- Kč :-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Huerta napsal:

Dobré upřesnění. Já si ceny ohledně Economy Servisu ověřoval v prosinci v Praze. Tehdy mi tvrdili, že kromě výměny oleje vč. práce do toho musím započítat ještě i nákup 4l oleje vč. práce. A to jsem už byl na ceně výměny v běžném autorizovaném servisu. Takže jsem to řešil tam s dodávkou vlastního oleje. Evidentně někteří neví, co vlastně nabízejí.

 

No to fakt neměli pravdu. Olej a filtr je už v ceně. Šroub je drobný materiál a ten se započítává zvlášť.

Škoda Economy Servis - online kalkulátor oprav vozů starších 5 let.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to jde normálně v Chromu. Ale je pravda, že servisů economy je jak šafránu.... A jdou tam zadat jen auta starší 5 let. Takže ne RAPIDy s motory 1,2 s řemenem a tříhrnky 1,0, sni Fabia 3, Octavia 3, Superb 3, Scala a všechny nová SUVčka.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus přes Googl zadat skodaeconomyservis.cz a normálně mě to našlo a šlo to otevřít. Nebo přes stránky Havexu a jejich servisní služby. A dole na stránce kalkulátoru cen oprav je odkaz, kterým se dostaneě na hlavní stránku skodaeconomyservis.cz

obrazek.thumb.png.9072c03ec9a85c9d563e15100694a22d.pngobrazek.thumb.png.2e90a3873cb8e4267c61dec731a96b23.png

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový motorový olej VAG LongLife III FE 0W-30 nahrazuje původní verzi VAG 5W-30 LongLife III. Toť oficiální vyjádření. Takže je to úplně jedno.

Splňuje normu VW 504.00/507.00. 

Olej 5W-30 se již nevyrábí.

Editováno: , autor: dafro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, dafro napsal:

Olej 5W-30 se již nevyrábí.

dovolil bych si to trochu poopravit a vysvětlit. Olej 5W-30 Castrol se samozřejmě vyrábí a dále bude, ale změna na 0W-30 vznikla proto, protože škodovka jako fabrika ukončila spolupráci s firmou Castrol na dodávku olejů a výhradním dodavatelem olejů pro škodovku do fabriky se stala firma Shell a ta vyrábí jako LL olej VW 504.00 viskozitu 0W-30. To je celé vysvětlení.

  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, prosím o radu. Byl jsem na servisní prohlídce v AS Škoda kde mi taktéž měnili olej. Jen jsem se chtěl zeptat, zda je to v pořádku, že mi ukazatel další servisní prohlídky ukazuje další za 365 dnů, ale u oleje jsou jen pomlčky.

Když jsem volal do AS tak mi bylo řečeno, že se to začne ukazovat po nějakém časě Najeto 100km a stále jen polmčky a žádný údaje o další době  výměny oleje.děkuji 

Editováno: , autor: ABAB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...