Přejít na obsah

Interval výměny oleje / výměna oleje a filtru


Honza9007

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

k tomu tvaru vany... zaslechl jsem ze tvar vany u rapidu patri k tem horsim, a dost oleje v ni udajne zustava, a to vcetne usazenin, ktere se nejvice usazuji prave v tom miste odkud se olej pri bezne vymene nikdy nedostane. Coz je z dlouhodobeho hlediska asi dost neprakticke.
co na to mistni odbornici ? nejake zkusenosti nebo jine info ?

Editováno: , autor: runner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím všechny,

tak jsem přelouskal celou tuhle debatu od jejího vzniku a nestačím se divit, kam za tu dobu vyskočily ceny olejů, za které je nabízejí tyto autorizáky. To je naprostá zlodějina si účtovat za litr cca 800,-, když za tu cenu mohu mít balení 4-5 litrů. Nejsem žádná socka, ale tuhle zlodějinu podporovat nehodlám a klidně si donesu svůj olej tam, kde mi ho vezmou a červenat se rozhodně u toho nebudu :-)

 

Zanedlouho mě čeká první servisní kontrola, nejsem zatím takový profík, tak bych se chtěl zeptat, který z těchto dvou olejů bych si měl koupit ? Vím, že je podstatná ta norma VW 504.00 pro můj proměnlivý interval. Ten Total mě láká tím, že je nejen levnější, ale navíc o litr větší, takže bych měl i pro případné dolití, navíc bez poštovného, protože to mám doma :-) Co radíte ? je to jedno ? předem všem děkuji..

 

http://www.autodily-cardo.cz/-3/total-quartz-ineo-504-507-5w-30-5l-novy-nazev-ineo-long-life-stitek/

 

http://www.autodily-cardo.cz/-3/castrol-edge-titanium-fst-5w-30-ll-4l-stitek/

 

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rypicong

 

díky za reakci a za podporu, ta cena litru oleje je opravdu mimo mé chápání, ale u nás je možné všechno :-)

 

asi koupím taky ten Castrol, sice jsou to jen 4 litry,ale na výměnu to stačí.  Vidím, že jsi tady mistr fora, mohl bych poprosit o radu ? sice jsem toho pročel tady dost, ale názory jsou různé a nevím, pro co se rozhodnout.

Jedná so o ten interval, jestli nechat tento proměnlivý nebo dát pevný. Já totiž toho moc nenajezdím..většinou jen couračky po měste nebo krátké trasy, nájezd cca 5-7 tkm ročně. Co bys poradil na tohle ježdění ? Když nechám LL, tak za ty dva roky najedu cca max. 15 tkm, když to nechám změnit na pevný na rok, tak za ten rok najedu jak jsem psal 5-7 tkm., ale zase bych musel každej rok, navíc s levnějším olejem 5W-40 normy VW 502.00...nějak si to neumím dát přesně dohromady, co by pro mě bylo lepší a levnější, matematika nebyla nikdy můj koníček :-) Tam bych dal tento olej :

http://www.autodily-cardo.cz/-3/shell-helix-ultra-5w-40-4l-stitek/

 

kde je cena za ty 4 litry levnější o 300,- Kč oproti tomu Castrolu. Poradíš ? :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal bych promenlivy. Pocitac te posle treba po roce a pul (nebo roce a 3/4), kdyz budes mit najeto treba 12 tisic. Nebudes muset presne kazdy rok. Tot vyhoda. Nevyhoda, ze tu budes mit rozhozene s kazdorocni prohlidkou, takze tam nekdy pujdes 2x za rok. 

 

Milion lidi ti napise milion nazoru, stejne se budes muset rozhodnout sam. Myslim, ze ani jedno rozhodnuti neni spatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezapomeňme, že oba intervaly nemají jen kilometry ale i časové omezení, co nastane dřív. Pokud budeš chodit poctivě na roční prohlídky a máš tak malý nájezd, dej pevný a měň olej jednou za rok vždy při prohlídce. Na couračky, zvlášť v zimě je lepší olej 0W-30 (třeba Mobil 1 New Life), kdy se olej rychleji dostane tam kam má. A tahle specifikace jako long-life myslím k dostání není. Proto ten pevný, ať pak nemáš problém se zárukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak už tu padlo, ani v jednom případě neuděláš špatně.

 

Záleží jak dlouhé trasy denně máš. Pokud to je např 2x5 km, udelěj co píše Miklísek.

Pokud už to je přes 10km a 1x týdně nějaká delší trasa, je jedno jestli 5w30 na proměnlivý interval a v půlce nájezdu doma tajně měnit olej, nebo dát 5w40 a měnit každý rok ofiko.

S pevným intervalem ti myslím zmizí teplota oleje - teď si nejsem jistý, jestli jde lehce dokódovat.

Mě přijde nejlepší střední cesta a to LL 5w30 a v půlce tajně měnit doma ( já najedu za rok 20tis ). I když já jdu teď v létě naposled - končí mi záruka a už mě tam nikdy nikdo neuvidí :) Rozdíl 300Kč oproti 5w40 není zas taková darda :)

 

Asi pro tebe bude nejlepší varianta co psal Miklísek - pokud jezdíš couračky...

 

PS: ono i kdyby jsi dodržoval proměnlivý interval, tak hodně lidí tu straší, ale já nevím o autě, na kterém by se tenhle styl výměny oleje nějak podepsal...

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě mám na dveřích vylepený štítek Castrol Edge longlife III 5w-30, ale věř tomu, že? Stejně po roce půjdu na výměnu a přeprogramování na pevný interval (krátké městské trasy), takže trošku doleju jiným olejem a nebudu řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...