Přejít na obsah

Autokamera al. Černá skříňka


Michal878

Doporučené příspěvky

já povětšinou nahrávám telefonem a poté mažu... ale ty ceny jsou příznivé, tak taky přemýšlím o koupi... v noci není vůbec nic vidět na videu z telefonu...

já bych to klidně nechal běžet nonstop... hlavně bych řešil aby to mělo smyčku a bylo dobře vidět i v noci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bejvá to na pohyb. čidlo, jak se před autem nebo auto samo o sobě začne hejbat, spustí to nahrávání, pak sem viděl uplnou vychytávku, koupit zpětné zrcátko se zabudovanou kamerou, to bude cenově asi někde uplně jinde, ale je to asi nejlepší řešení, navíc když to člověk nechá někde zaparkovaný, nemusí nic sklízet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Pokud by někdo rozmýšlel, jakou levnou kameru do auta si pořídit, mohu snad doporučit tuto:

 

http://www.dhgate.com/product/c600-car-dvr-1080p-full-hd-motion-detection/161222551.html#s1-1-1|2015236401

 

je malá, kvalitně provedená a dobře se ovládá. V noci je záznam ale pouze na osvětleném místě (infra osvětlení má velice malý dosah) a jedinou vážnější závadu, kterou jsem zjistil u té mé je, že ve Full HD dochází ve spodní části obrazu k jeho přerušování. Proto používám menší rozlišení 1 440x 1080p a zde je vše v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus, mám, bez ní ani ránu... jak ve služebním, tak ve svém... Ve služebním už mi jednu havárku "uhádala". Já mám konkrétně CamCam (typ neznám), ale za málo peněz hodně muziky... Nahrává v HD a čitelnost i značek v noci je pohoda.... ;) Za sebe bych doporučil určitě každému, nezáleží kolik člověk najede km, ale jednou by se mu mohla určitě hodit... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Pořídil jsem outdorovou kameru sj cam 4000 (asi jedna z nej poměr cena výkon) cena 2500kč. Parametry jsou všude na vebu.

 

Připojena pod zrcadkem a nejde vidět ani zevnitř ani z venku, zatím max spokojenost! :)

 

snad ty zaznamy nebudu nikdy potřebovat.

Editováno: , autor: DeliRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám kameru napájenou ze zrcátka od vypínače na zrcátku.Našel jsem si ten kabel pod stropním světlem tam jsem zapojil zdroj z 12V na 5V protože kamera je napájená mini usb a to má právě 5V.Při nastartování auta se mi kamera automaticky zapne a nahrává. :skoda:

 

 

Ahoj, prosím nepamatuješ si na které kablíky jsi připojoval ?

 

děkuji!

post-6532-0-60154800-1419706985_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to přesně už nevím,byl to svazek kabelů který byl přidělaný se stropem (dvojitý plech) hodně ve předu skoro až kde začíná přední sklo.Ten svazek žádný konektor neměl byl od zpětného zrcátka až asi k pojistkám.Našel jsem ve svazku dva + póly, jeden je stále pod napětím a druhý pouze při zapnutém zapalování.Ale barvy drátu už nevím musíš to očuchat.Mínus (kostru) jsem vzal když odšroubuješ tu půlkulatou matici asi M8 viz tvé foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...