Přejít na obsah

2.0 TDI CR - špatně se ohřívá motor


vilis1

Doporučené příspěvky

Tak u me taky termoregulator vymenen a teplota OK a zda se mi ze zacalo radit auto trosku jinak. Je to mozne? Mam DSG a vyzed ze zatacky na 6ku pridani plynu 1500 otacek a pri seslapnuti plynu zacalo auto cukat , tak jsem si padlem podradil a pak uz se to neukazalo.... Nevite co to je?

 

 

Kolik máš najeto? 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Caute. Takze aj ja som uz vymenil na passate. Sice je teplo, ale zatial je vsetko OK - dakych 500km. Ak bude mat niekto v buducnosti ten isty problem, tak mozem potvrdit ze aj do passata staci 1K0121113A (original je to presne ten isty diel s rovnakym cislom) a netreba kupovat 3AA122101G, co je to iste len s hadicami navyse. Uspora 70e/1800kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

u mě 2.0 TDI s DSG, také problém v termoregulátoru.

 

Termoregulátor jsem ale opravil a nekupoval nový zatím. Problém byl v tom, že stříbrná tyčka se nevracela při vychladnutí zcela do zavřené polohy vlivem nečistot uvnitř. Tyčka jde vytáhnout kleštěmi, uvnitř vyčistit a dát zpět a problém je vyřešen. Před zamontováním zpět do vozu jsem vyzkoušel, zda termostat otvírá a zavírá horkou vodou z rychlovarné konvice a je to zatím OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu ozivim toto tema. Dnes jsem jel z Beskyd skoro 400 km a rucicka teploty se dostala max na 70 stupnu. Ani to moc netopilo. Myslite ze to bude termostat? Venkovni teplota od -9 do -6. Kdybych nevez prcka tak me. To zas az tak netrapi. Jinak teplota se zvysovala jen kdyz jsem to drzel na 3 tis. otacek. Diky za napady...

Jeste jsem zapomnel dodat ze trosku topil jen predek. Zadek vubec

Editováno: , autor: keymaker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem nasmerovan do teto diskuze.

Najeto 194000, vyroba 09/2010, stejny problem s tim ze auto ani netopilo.

Jak na svinu jsme jeli zrovna skoro 400 km. Objednavam termoregulator a dam vedet vysledek, ale predpokladam, ze to bude stejne jako u vsech predchozich majitelu...

At zije forum :-) vcera jsem byl nasranej jak brigadyr. Vezli jsme trimesicniho prdolku z Beskyd a v aute kosa.... On navleceny jak kdyby jsme ho chteli zahrabat do zaveje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.som tu nový a  tiež mám rovnaký problém pri Octavia Scout facelift. 2.0TDi CR 103kw MANUAL  nabehane cca 18tis. km. pri vypnutom climatronicu sa auto zohreje a drzi 90st. ako nahle zapnem climatronic (bez klimatizacie) rezim AUTO na 23stupnov tak teplota vody aj oleja zacne padat . a nestupa ani pri státi na volnobehu ani pri zataži. bude to to iste? dakujem za radu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.som tu nový a  tiež mám rovnaký problém pri Octavia Scout facelift. 2.0TDi CR 103kw MANUAL  nabehane cca 18tis. km. pri vypnutom climatronicu sa auto zohreje a drzi 90st. ako nahle zapnem climatronic (bez klimatizacie) rezim AUTO na 23stupnov tak teplota vody aj oleja zacne padat . a nestupa ani pri státi na volnobehu ani pri zataži. bude to to iste? dakujem za radu. 

ten problém sa týka vozidiel s DSG prevodovkou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...