Přejít na obsah

LED osvětlení SPZ


McMichal

Doporučené příspěvky

Jen trochu upřesním...u osvětlení SPZky to lze vyřešit klasickým kódováním od verze software 650 a výše to už jsem tady psal(byte17 bit7). Případně u starších jednotek už to dokážu vypnout zásahem do eepromy, ale u této osvětlení SPZ nelze udělat to samé co u ostatních světel. Neexistuje pro ně samostatný parametr, stejně tak pro mlhová světla a dálková - oboje dokážu rovněž vyřešit s ledkami bez chyb)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro info, jelikož mám couvací kameru místo jedné lampičky a ta má LED, dával jsme i na druhou stranu LEDku aby to svítilo oboje stejnou barvou. Koupil jsem LED žárovku s "CAN" funkcí která nemá dělat problémy s detekcí, stejně to vyhazovalo chybu  aodpojovalo osvětlení. VAGu ani jiné věci nemaje, přiletoval jsem druhou LED žárovku ze sady paralelně na tu první, svítí směrem do kufru což nijak nevadí a vše funguje. Určitě to jde vyřešit i jinak, viz výše, ale pro nás co potřebujeme jednoduché řešení bez kódování apod. myslím bohatě stačí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LED 3AF943021A



Redukce(dá si i bez ní, ale pro auta v záruce nedoporučuji):

4B0971832 2x

535972712 2x

000979020E 2x

N90764701 4x
(nutno kvalitně nalisovat)

 

Sedan je tuším 1K8 943 021 a svorkovnice sedí

 

Na parkovačky jsem dával toto osram w5w led - chybu nehlásí

 

Částečně převzato od Ferdy25

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mohu potvrdit, že chybu opravdu hlásí. Teď mi přijde nejjednoduší varianta přidání odporu, ale nějak nevím. Přijde mi to jak úprava na feldu. Máte to někdo takto vyřešené a je nutné případně dát odpor na obě žárovky ? Když tam byla jedna ledka a druhá klasická, tak to bylo bez chyby.

Strakonice mám bohužel 300km :(

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...