Přejít na obsah

LED osvětlení SPZ


McMichal

Doporučené příspěvky

Pokud je to originální díl, tak se musí vždy kódovat. Pokud si už někdo předem nevypnul hlídání(to je možné kódováním jen od software 065x - byte 17 bit 7). To jediné vysvětluje, že jim to nepsalo chybu a jen nezvládli vyměnit světla(většinou musí i SPZka dolů a vyndání samotných světel vyžaduje šikovnost)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak klucí, jsem asi blbej.

 

Moje téma jste mi zamkli a  zde jasně nevidím, jak a co nakódovat ve VCDS, aby mi i CAN-BUS žárovky svítili v osvětlení SPZ bez chyby...tak jsem buď blbej já, nebo jsem to na 5-ti stránkách nenašel :-( 

 

Prosím o popis - zapni v tom a tom, tohle a tohle, nebo sniž tam tohle a tohle a bude to jasné :-)

 

Děkuji moc !!! :-)

 

Zamknul jsem to, protože už tu téma je a vidíš, jak jsi ho pěkně našel  :kol-47:  Ve vcds kontrolku prasklých žárovek neupravíš, protože ho ještě tvoje jednotka nepodporuje. U tebe bude zapotřebí upravit hlídání přes VASila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chlapy, koupil jsem obyc ledky sufit, dal do SPZ, svítilo to dobře, chybu samozřejmě hlásilo, no a teď jedna přestala svítit. Zkoušel jsem vrátit i obyčejný a měnit světla naopak, vzhledem k tomu, že to druhý jsem věděl že svítí, ale ani tuk, mohlo tam ta chyba jak to hlásí něco odpálit, a jen se to softem dá zase zprovoznit, nebo mám začít pátrat po dratech. Měl jsem teď auto na dipovani a byly sundaný zadní lampy, jestli to třeba nemůže souviset.

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem z toho teda úplně jelen, proč teda jedna po daní LEDek nesvítí i když jsem tam vrátil klasický žárovky? Pravá .

 

edit: dobrý, tak jsem jelito, na dipování je asi vyndali a jednu nezapojili do konektrou, po dlouhém lovení kdesi v nárazníku napojeno a vše svítí jak má

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Zdravím, mám Superb II. facelift combi, rád bych si pořídil led osvětlení spz. Byl jsem přímo u škodovky a údajně to na můj typ vozidla nejde, protože mám start-stop systém (i když nechápu, co to má s osvětlením společného). Máte s tím někdo zkušenosti? Případně odkaz na ledky, co tam půjdou bez problému a nebudou hlásit chyby? Případně ledky + kontakt na někoho v Karlovarském kraji či u Prahy na nakodování? Díky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak jsem je objednal. 

stáhl jsem L CODE. původní kod byl 40190ABBE80508C0400800C0710089EC4B7000AE636D85608081C7040041     a přes L CODE se změnilo 70 na F0. a stále ledky nesvítí a hlásí chybu žárovek palubovka. Asi jsem blbej, co dělám špatně?

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj přímo předcházející příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...