Přejít na obsah

LED osvětlení SPZ


McMichal

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Tak už jsem tam dal taky osvětlení SPZ VW - 3AF943021A - svítí to krásně bíle a k zadním LED světlům z SII facelift se fakt hodí.

Ferda mně nastavil elektroniku dopředu při montáži zadních LED světel.

Takže jsem jen namontoval a už to svítí bez chybového hlášení o prasklé žárovce.

Doporučuji..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Ferdo,

chci se s tebou domluvit, protože bych chtěl zadní světla předělat na LED z verze LK. Máš tip, kde je koupit, pak namontuju a po cestě do Prahy se zastavím u tebe na nakódování?

 

Superba mám 3,6, 2011 (MFD je 11/2010). A zrovna bys asi dokázal i eliminovat případné chyby na palubce pro případ, že mezitím instaluju LEDky do SPZ, denního svícení a parkovaček, je tak?

 

Jezdím ze Zlína Prahu každý týden, tak bych k tobě zabočil... Díky!

 

P.S. Nejde mi poslat SZ, prý nemůžeš dostávat už žádné nové, asi je fronta, tak se omlouvám, že to píšu takhle :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trošku nerozumím tvému jazyku, však jasně že jdou deaktivovat jenom parkovačky,SPZ, DRL nebo přední světla, zpětné světla atd...

 

jako myslíš proč na videu blikají? protože sem to natáčel mobilem a pak to hold bliká...tady na videu to hold taky problikává, chtělo vzít zrcadlovku (nemám ji).  V REÁLU TO OVŠEM SVÍTÍ NORMÁLNĚ.

 



Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Víte už někdo prosím jaké LEDky použít na osvětlení SPZ, aby to nevyhazovalo chybu na palubce? Samozřejmě pokud tak jde bez nutnosti to vypínat u Ferdy :-)

Zkoušel jsem sufitku 39mm canbus, co tam má být a špatný...

To by mě zajímalo, proč se na to ptáš v Interiéru. Copak ty máš RZ uvnitř vozu? Přesouvám do již dávno založeného tématu o osvětlení RZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě zajímalo, proč se na to ptáš v Interiéru. Copak ty máš RZ uvnitř vozu? Přesouvám do již dávno založeného tématu o osvětlení RZ.

Omlouvám se, tak tupej zas nejsem :kol-17: , kluci v tom původním vlákně řešili i LEDky u SPZ ... tohle jsem hned nenašel.

Dík za přesunutí a ostatním za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Poradili byste prosím, kde koupit ty LEDky do spz pro hatchback, tj. kód  1K8 943 021 C ? 

 

Zde je mají zřejmě jen 1 kus za cca 500 Kč http://www.cars-equipment.com/

takže komplet spz za cca litr. Ale co třeba Ebay? Tam jsem našel prý originální za 500 sadu obou. Nebo víte o nějakém jiném obchodu v ČR? :-)

 

Díky moc!

Editováno: , autor: xxborec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...