Přejít na obsah

LED osvětlení SPZ


McMichal

Doporučené příspěvky

Tak sory, ale nechápu, pokud existuje originál řešení, proč ho nepoužijete. Koupíte si auto za několik set tisíc a nemáte na LED světýlka VW litr a na benzín/naftu udělat si výlet? To se na to raději vys**te! Takovéto bastlení opravdu nechápu....

waikiki, víceméně s Tebou souhlasím a nic jsem zatím ani nebastlil. Sufitky jsem si půjčil v prodejně, vyzkoušel a hned zase odnesl zpět. Koupě celých lampiček se mi líbí taky samozřejmě nejvíc, ale tím že (pokud dobře chápu) jsou stejně nutné redukce a sw zásah, tak mi to až tak origo řešení nepřijde. Koukal jsem třeba i na ty v odkaze

ale to je stejně řešení s odporem. Neřeším jestli mě to bude stát pět set, nebo dva tis., ale přeci jen tohle nepovažuji za něco bez čeho bych nemohl být, tak prostě hledám pro mě co nejjednodušší řešení.  Ale jinak i tak díky za reakci

 

http://www.ebay.com/itm/TOP-Led-Kennzeichenbeleuchtung-TUV-FREI-Skoda-Fabia-II-5J-Superb-3T-Yeti-5L-/390711141946?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3ASkoda&hash=item5af832e63a  

Editováno: , autor: hansHK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Redukce u mnou uváděných originálních lampiček VW je nutná jen pro toho, kdo se bojí a má auto v záruce. Pokud se nebojíš, nalisují se jen piny a osadí nový konektor a je hotovo. Když vidím neorigo, jak to kolikrát svítí, že by jsi si u toho mohl číst noviny nebo nepotřebuješ couvačky, tak to je hnus. Neříkám, že jsou taková světla všechna od druhovýrobců, ale když je originál řešení, tak není důvod uvažovat jinak. SW úprava je nutná právě kvůli funkci hlídání LEDek - mají menší odběry. To potřebuješ i při osazení LED koncových světel, aby nehlásilo vadné žárovky a to ti také přijde jako neoriginál řešení? Sám to mám komplet přehozené a upravený SW. Auto v záruce a není problém.

 

Jinak si tam dej jakékoliv LED a vypni funkci hlídání na osvit značky. Někde to popisoval Ferda také, že u osvitu značky je to možné. Já diagnostiku nemám, tak ti to přesně nepovím.

 

PS: Pokud máš sedan koupíš jen LED lampičky a upravíš soft. Konektory sedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ty vw lampičky co máš na vlastní oči neviděl, takže nevím jak to svítí, ale to Tvoje řešení se mi líbí a nic proti němu (jen pro vyjasnění). Ty LEDky co jsem si tam na zkoušku dal svítily super a byla by to paráda vyřešit to takhle jednoduše. Měl jsem kontakt na jednoho elektrikáře s aut.servisu a ten mi řekl, že chyba u těhle světel vypnout nejde (podle mě spíš neumí). O těch zadních LED světlech trochu pokukuji taky a pokud se pro ně rozhodnu (mám kombi), tak by mě stejně cesta do JČ neminula a pak už bych to řešil najednou. Ale kvůli osvětlení RZ se mi prostě nechce jet přes půl republiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potvrzuji. U faceliftu combi staci pouze vymenit za 3AF 943 021 A a nakodovat. Vse funguje bez uprav

Svetla doporucuju koupit tady.Sice jsou ceny v eurech, ale je to cesky e-shop a obe dve svetla i s postovnym (34 €) vyjdou levneji nez jedno svetlo ve volkswagnu (cca 850 Kč),

Editováno: , autor: kully
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...