Přejít na obsah

LED osvětlení SPZ


McMichal

Doporučené příspěvky

tady to zas vypadá jak v sekci "jaký olej pro 2.0 TDI". Pořád dokola ty samé dotazy, pořád dokola ty samé odpovědi.

 

Kup si žárovky jaké chceš, pro Superb před faceliftem žádné LED osvětlení SPZ nefunguje bez toho, aniž by hlásilo chybu. Je nutná úprava řídící jednotky.

Editováno: , autor: janmatejicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím, měl jsem takový problém. A to že mi začalo blikat osvětlení SPZ, měl jsem místo klasických sufitek LED velikosti 36mm, s několika LED diodami, cca rok to fungovalo, ale něco se stalo a ikdyž jsem vyměnil za nový pár, tak stejnak LED po několika minutách začala blikat, i pokus s odpojením baterie na 15 minut nepomohl jen to oddálil na pár vteřin jak se starou sadou LED tak i s novou. A proto jsem začal tento problém řešit s FERDA25 a ten mi pomohl od problému. Poradil zakoupit originální LED od VW pod číslem  1K8943021C za pěknou cenu na stránkách cc.autodily.cz/osvetleni-spz-led-2?do=brandForm-submit určené pro SuperB2 SEDAN. Cena je za 1KS, musíte objednat dva kusy, ale za tu cenu je to snadné řešení a demontáž starého osvětlení a montáž je snadná, už žádné šroubování, jen zacvaknout a je hotovo, u mě cca 15 minut. Ještě přihodím fotografie nového LED osvětlení, na panelu jsou 2 LED bez stínítka a svítí opravdu krásně.

IMG_20180323_134001.jpg

IMG_20180323_134006.jpg

IMG_20180323_134011.jpg

IMG_20180323_134014.jpg

IMG_20180323_181511.jpg

Editováno: , autor: NehalemEN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...
V 23. 4. 2019 na 21:24, misor1994 napsal:

ake cislo dielu je tvoje povodne osvetlenie? toto je nahrada na S2, ale az MR14, no ak tam mas prave to osvetlenie, za ktore sa da nahradit, tak si mozes byt isty, ze ti bude pasovat

 

https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/000052110-led-osvetlenie-evidencneho-cisla-skoda-25075.html

Ahojte. Takze toto pasuje aj na SII pred FL r.v.2009 sean?

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, robko151 said:

Ahojte. Takze toto pasuje aj na SII pred FL r.v.2009 sean?

 

Diky

 

Nie... sak citaj :) ten link je pre FaceLift... na predFL ti to pasovat nebude, pretoze predFL a FL maju ine patice... ja som na predFL daval  35D 943 021 A. Original VW, svieti akurat (vacsina cinskych nahrad svieti az prilis...). Akurat logicky, kedze je to LED netreba zabudnut, ze palubke bude hlasit vypalenu ziarovku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 11. 2019 na 21:57, Martttin napsal:

 

Nie... sak citaj :) ten link je pre FaceLift... na predFL ti to pasovat nebude, pretoze predFL a FL maju ine patice... ja som na predFL daval  35D 943 021 A. Original VW, svieti akurat (vacsina cinskych nahrad svieti az prilis...). Akurat logicky, kedze je to LED netreba zabudnut, ze palubke bude hlasit vypalenu ziarovku...

Diky, takze toto co si pisal 35D 943 021 A bude pisat chybu? dobre som pochopil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...