Přejít na obsah

rychlost a pokuty


vikyviky

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

mno dostal jsem k odpovědí až tedka sory :)  skončilo to tak že fotky auta mněly jen za zadu :kol-31:  takže jsem to řešil článkem 37 LZPS ,a jelikož se nejednalo o mněření automatickým systémem , takže to nemohly hodit jako správní delikt , skončilo to zastavením jelikož řidič nebyl zišten :kol-46:

Editováno: , autor: vikyviky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

...........

Tebe se týká bod 3.

§125c, odst.1, písm. f

"3. překročí nejvyšší dovolenou rychlost v obci o 20 km.h-1 a více nebo mimo obec o 30 km.h-1 a více,"

ale pokud spácháš některé těžší přestupky v jednom roce dvakrát,tak máš smůlu a papíry v čistírně.

 

 

mám takovej stupidní dotaz...dejme tomu že jsem překročil o 20 kmh a více v obci.... když ale do jednoho roku překročím o méně než 20kmh tak se to na to nevztahuje ne ?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud dostanes pokutu o 30+  a dostanes body, tak behem dalsich 12 mesicu nesmis dostat zadny prestupek ve stejne bodove vysi, jinak muzes rovnou odevzdat noty a jezdit busem.. :)

 

nastesti tech 3bodovych prestupku moc neni....prekroceni rychlosti v obci o 20+/mimo obec o 30+, nepripoutani se, to snad nehrozi a nezastaveni na prechodu...to je ošemetný...to jsem snad jeste nevidel ze by nekde hlidali a pokutovali :-D dalsi jsou nesmysly :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Takže při předpokladu, že jsi už v 15-ti najezdil 50tkm/měs., při ceně benzínu/nafty v roce 1988 cca 7,50,-/l a tehdejší průměrné spotřebě osobních vozidel cca 7l/100km, mi vychází tvoje výdaje za palivo hodně přes 20t/měs. Proto se ptám, který státní podnik platil tyhle náklady, při průměrné mzdě 3.800,-Kč pro řidiče s praxí, kterou jsi ty ještě nemohl mít?

 

 

hm někdo neumí číst :)

 

napsal jsem : no ty seš tedy genius , nejsi ty nahodou křištálová koule ? hele rapida mám necelé 3 mněsíce a mám odjeto na rapidu  9580 km :)  tak asi tak , prumněrně za rok najedu 50 tkm x 25 let co mám řidíčák tak so to spočítej , jestli to umíš , a to nepočítam tkm na motorkách

 

a těch 50 tkm nebylo napsano za mněsíc ale za rok !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Precital som si toto vlakno a hned mam naladu. Proste niektori ludia su exoti a naozaj, skusenost je neprenosna.

Bratia slovaci zaviedli objektivnu zodpovednost. Policiu uz nezaujima kto soferoval auto, ktore je prihlasene na teba. Pokial je tym autom spachany priestupok, v postovej schranke si najdes platobny rozkaz. Ked tu pokutu uhradis do 15 dni, automaticky mas zlavu 1/3. Napriklad dostanes pokutu 150 EUR za rychlost, pride ti platobny rozkaz na 150, ty zaplatis do 15 dni 100 EUR a povazuje sa to za zaplatene - vybavene.

Jazdim teraz s vedomim, ze ma policajti po spachani akehokolvek priestupku nemusia vobec zastavit a ja nedostanem sancu "dohodnut sa", ved sme ludia. Ziadne uplatky, len slusne spravanie a priznanie si viny a este sa mi nestalo aby policajt nesiel na spodnu hranicu alebo dokonca pod spodnu hranicu taxy.

Nemame agentov provokaterov, ktori sa na teba lepia a ked zrychlis cvaknu ta, alebo naschval testuju policajtov aki su uplatni. Postupne montuju do policajnych aut kamery a policajt ta musi "riesit" v zornom poli kamery, inak ma pruser.

Sam som si kupil na e-bay kamerku do auta za par eur, mam ju zapojenu na spinane napatie a tak po nastartovani toci nekonecnu slucku po 3 minutovych sekvenciach na 32 GB kartu. Keby nieco - lepsie je prist za blbcom ktory ta vybrzdi a povedat mu ze mu sice nezlomis nos, no "jeho video" zavesis na stranku "Jazdim ako debil". A tiez ak ta organ bude presviedcat ze si isiel na sytooranzovu a ty vies ze nema pravdu, tak mas dokaz.

Editováno: , autor: bezname
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nezavedli jen Slováci .. My to už máme taky. Pokud tě vyfotí radar, tak majiteli (nebo provozovateli?) do schránky rovnou přijde složenka, kterou buď může zaplatit (nepřijde o body), nebo označit řidiče, a jde to cestou správního deliktu (oproti přestupku rozdíl např. v delší lhůtě na vyřízení apod.).

Nicméně - docela mě překvapila výše pokuty. Čekal jsem to vyšší. Za (naměřených) 78km na padesátce (ve městě) přišla složenka na vtipných 500 kaček ... což ve spojení s tím, že to nemá efekt na bodové konto ... moc odstrašující účinek mít nebude.

Editováno: , autor: Tragedie_v_JZD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viky, zrovna ti melo vyjit rocni jubileum s tvym nachipovanym Rapidem, dle prispevku:

Publikováno 24. listopad 2013 - 12:29

OKOK

Tak jsem si nechal chipnout rapida :) na 94.8 Kw při 5140 ot , 212.9 Nm při 2595 ot , mněřeno na brzdě ! cena velice solidní

o dost lépa se stím tedka předjíždí :kol-47: a halvně už tomu nechibí "dech" když je třeba , spotřeba se stabilizoval už nejsou takové rozdíly mezi dalnici a mněstem , a hlavně se stím dá jet za 4.6 litru aji za 7.9 litru zaleží jak tomu šlapete na krk :kol-28: :kol-28: :kol-28:

A dost me zajimaly tvoje reference ohledne spolehlivosti vozu...

Slusne receno to vypada na frazi: Kecas jako Palacky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...