Přejít na obsah

Výbava OIII – čeho litujete, že jste neobjednali a co už by jste nechtěli ?


viewer

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Já jsem si je nakonfiguroval. Tady máš vyobrazeno, kam které světlo kdy svítí. Xenony se natáčí, ale jen 15 stupňů na vnitřní straně a 7,5st. na vnější, což na chodník s opilcem chystajícím se skočit do křižovatky fakt nemusí dosvítit.

Nicméně na stávajícím autě to nemám a taky žiju.

 

Pokud je tvou argumentací to, že se xenony natáčí až tam, co dosvítí mlhovky, tak ne, tak moc se nenatáčí a mlhovky plní svoji funkci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo názor na to, zda má smysl dávat corner mlhovky s xenony? Xenony se mají natáčet taky a tak mi ti přijde zbytečný. Díky

Já jsem cíleně corner nechtěl:

  • vypadá to debilně (prostě se mi to blikání mlhovek nelíbí)
  • je tam žárovka, která se rozsvěcí a zháší - potenciální kurvítko, které je třeba měnit :-)
  • nemám pocit, že by ta funkce přinášela takovou výhodu (na druhou stranu, kdybych nebydlel ve městě, kde je všechno osvětlené, ale někde na dědině, kde mi bude hrozit, že mi pod auto hupne koza, opilec nebo opilá koza, tak bych možná přemýšlel jinak).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dobrý den, snažím se tu najít něco o panoramatickém střešním okně na kombi, ale jediné, co jsem našel je špatně přečteny návod a následná diskuze o manipulaci s oknem při různé teplotě. Prosim, je zde nekdo, kdo tuto poměrně drahou priplatkovou výbavu skutečně má? A na OIII ?

Takové ty výlevy typu "je to k ničemu" mi moc nepomohou. Hledám někoho, kdo ma relevantní zkušenosti.

Moc moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dobrý den, snažím se tu najít něco o panoramatickém střešním okně na kombi, ale jediné, co jsem našel je špatně přečteny návod a následná diskuze o manipulaci s oknem při různé teplotě. Prosim, je zde nekdo, kdo tuto poměrně drahou priplatkovou výbavu skutečně má? A na OIII ?

Takové ty výlevy typu "je to k ničemu" mi moc nepomohou. Hledám někoho, kdo ma relevantní zkušenosti.

Moc moc děkuji

Já jsem ji měl už objednanou na Scouta a přečetl jsem tady v sekci Sup II že problémy (netěsní) pak jsem ještě náhodou přišel k článku o RS (přikládám)....ne, že bych věřil úplně všemu, co se napíše ale díval jsem se do Etky a skutečně tam "něco chybí", tak jsem to zrušil....mám tedy auto bez díry a nemohu objektivně posoudit. Důvod byl asi jediný-měl jsem strach :-)

RS.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

koupil jsem 2x prádelní koš na nákupy a používám nyní jen tu největší sít a koše jsou pod tou sítí docela to drží a je možnost přidat úchytky z těch zbylých sítí které nyní nepoužívám a ty ještě zaháknout za ty koše :-)))

 

kromě tě ch košů ta sít nyní drží i kartony limonád a podobně. podlahu mám nyní v horní poloze a pod ní je tedy mnoho místa na jiné věci, jde to ale i složit - bohužel pak ta největší sít má docela vůli a vše nedrží tak napevno, jako když je podlaha v horní poloze...

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty elektr. sedadla jsou asi dobrý při častých změnách řidičů + se pak naklání zrcátko dolů při couvání. Ale kdybych si mohl vybrat, tak těch 30 tis. buď ušetřím a nebo dám do do něčeho pro mě užitečnějšího (xenony, nezáv. topení, ...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...