Přejít na obsah

Cukani podvozku (motoru) pri ubrani plynu


Migen

Doporučené příspěvky

Cau. Musim se pochlubyt co se mi dnes stalo. Neco mi klepalo na predni naprave a nemohl sem na to prijit. Az na STK mi poradili ze ikdyz vypadaji zadni silentbloky ulozeni predniho ramene dobre, tak ze by to mohlo byt ono. Nechal jsem je vymenit a ono to opravdu pomohlo a podvozek ztichl. Zadne bouchani nic. Na STK mi take prisli na to ze mam spatnou geometrii. Objednal sem se tedy po vymene silentbloku a dnes tam zajel. Borec mi to sesteloval s tim ze jsem nechal zaple zapalovani a on cele auto zvedl nahoru zvedakem pro lepsi pristup. Vse vpoho a odjizdim asi 10 km na nakupy. Cestou ovsem pozoruji ze pri rozjezdu auto cuka. Nebo jedu na trojku a pustim plyn plynule a auto uplne zacuka jakoby neco na naprave. Takovy ranky jak kdyby se hejbalo to ulozeni nebo motor v kastli. Absolutne sem to nechapal protoze nez sem po vymene silentbloku sel na geometrii tak sem najel tak 300 km a uplne ticho. Dojel sem tedy do nakupniho centra. Nakoupil a potom prohlidl jestli neni neco zkurveny. Nic sem nenasel. Vse utazene a borec na geo si hral jen s tyckama od rizeni. Pak tedy nastartuji a jedu domu cca 20 km a uz to nedelalo. Proste ticho. Zkusil sem i zastavit a vypnout motor a pak jet dak a proste vpohode. Zadnou kontrolu nebo zabranu proti zvednuti auta nemam. Chape to nekdo?? :-) Po dojeti sem to nechal stat hodinu. Pak to projel a vse vpoho. Nikdy se me tohle nestalo. A hledat souvyslost s tou geometrii nevim nevim ale bylo to od te doby az po vypnuti motoru.

Editováno: , autor: Migen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...