Přejít na obsah

Multifunkční volant Škoda Rapid - zapojení + kabeláž


Levap19

Doporučené příspěvky

Prosim o radu : mam Škoda Rapid 1,2 TSI 63 kw r. 2013 a rád bych vyměnil volant ze čtyřrameny na tříramenný (http://www.obautodily.cz/triramenny-kozeny-volant-skoda-seriznuty-s-multifunkci-original-cerny-saten-cervena-cherry-10258cz2607/ ) ...zda bude fungovat multifunkce a nebo zda jdou jen přehodit tlačitka díky

_vyr_11870IMG_3356.jpg

dsc_0017.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 10. 2017 na 22:13, miklisek napsal:

Budou, jen se musí odpojit tři kabely ze svorkovnice přístrojů, jinak se budou hádat tlačítka pro ovládání MAXIDOTu vpravo na volantu a tlačítka na pravé páčce stěračů.

A nějaký návod které ty kabely jsou abych věděl? A nebylo by lepší přehodit jen z původního volantu tlačítka s kabeláží? Díky za radu 

Editováno: , autor: Lukysekmh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Clooney napsal:

Poridil jsem mf volant ze superba 2 mel jsem mf jen v levo na radio. Ted mam i v pravo. Musim tedy odpojit piny na budikach nebo staci jak zde nekdo psal prestrihnout u prave packy na sterace?

Pokud ty tlačítka nejsou 5E0919719F ... tak je nerozchodíš ... a u superbu 2 tyhle nejsou. Takze můžeš použít volant ale tlačítka musíš koupit nový. To odpojení pinu se týká jen situace že se hádá pravé tlačítko s páčkou v ramci MaxiDotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z konektoru v budících jdou piny docela snadno vypinovat a ani není potřeba vypichovák. Zaizolovat každopádně, ať se to někde nepropojí a není pak kraťas. Na čísla si vem lupu nebo si konektor vyfoť, zvětši a odpočítej. Z páčky jsem dráty odletoval a zaizoloval.

 

 

022db7d77e595632ed1ec82f9bbaed44.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...