Přejít na obsah

Automatická převodovka - přestala fungovat


ShaiMagal

Doporučené příspěvky

čus mužete mi poradit? blbne mi automa padá do nouzáku alej a filtr sem nechal menit ve škodovce vše ok, pekně řadi všechno funguje neprokluzuje v kopci stoji na miste a snaži se rozjed v mirnem se rozjede uplne volně ale sem tam mi to spadne do nouzaku většinou hned po nastartovaní a zařazení D a jak vypnu motor a znova nastartuju tak vse ok a cely den pohodě nevite co stim? Jinak mam škoda superb I tdi tiptronic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme nechávali měnit olej  a filtr v autorizovaném servisu Škoda na firemním autě a do měsíce lehla celá převodovka

Je to asi nejnáchylnější věc na autě. Doporučiji navštívit pouze odborníka na automaty a nechat prověřit. Úplně co nedjříve, než to lehne.

Nám to nakonec spravili v Praze ve firmě A.T.Autoservis (http://atautoservis.cz/kontakt.html)

Pokud jsi moravák, doporučuji firmu Kaps

Rozhodně neotálej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Když se něco s.re :-) tak pořádně :-) , nesetkal jste se někdo s tím ze se přestal vracet ten "čudlik" vlevo na řadící páce tiptroniku ? Kdyz jsem oddělal páku tak se mi v některých rychlostech R, 4,3,2 zastaví takový ten plast co vyjíždí nahoru a pak jde přeřadit, tak nejde zasunout úplně dolu :-(

post-94401-0-97107900-1463677105_thumb.j

post-94401-0-85189600-1463677123_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen pro upřesnění, když je páka TIPTRONICu v poloze třeba 2, tak to tlačítko nahoře na levé střaně je normálně vyjeté ? :-) že :-) jako když je to v poloze P :-)

a co se týče dílu volič převodovky :-) 4B0 713 041 to je spodek té páky :-) tak za tím číslem jsou zůzná písmena R,M.... netušíte jestli je mezi nimy rozdíl nebo to je jedno jaké tam dám ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zdravim vcera jak zacli mrazi tak jsme s autem normalne vyjel ale pak skocila prevodovka do  nouzaku a uz nešla zzaaradit zpatečka .... kdyz jsem prijel domu a znovu nastartoval  prevodovka neni v nouzaku a diagnostika nepise zednou chybu a normalne kdyz zaradim ma snahu ale auto se nerozjede ani do predu ani do  zadu... nevite cim to muze byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...