Přejít na obsah

Samozamykání centrálu


Mr.Tvola

Doporučené příspěvky

Dobrý den. Měl bych dotaz ohledně centrálního zamykání. Pokud tu něco podobného je, tak se omlouvám, ale já nic podobného nenašel. Problém spočívá v tom, že když je chládné počasí, při odemknutí auta se odemknou pouze dveře u řidiče a ostatní dveře včetně pátých se zase zamknou. I při opakovaném odemykání, ať už klíčkem, nebo uvnitř "tlačítkem", se tyto dveře zamknou. Dělá to jen když je zima, když je teplo, vše funguje jak má. Odemykání je pouze přes klíček, DO není. Děkuji za jakoukoli radu. Škoda Fabia 1.4 16v r.v.2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky jsem to nedávno řešil. Problém jsem měl úplně stejný, když auto promrzlo, tak se mi samo odemykalo. Dělá to komfortní jednotka, stačí vyměnit za stejné číslo. Já měl komfortní jednotku 6Q0 959 433 C (s DO) a vyměnil jsem za 6Q0 959 433 E (s DO). Teď centrála funguje jak má.

 

 

Programování dálkového ovládání na vozidlech VW Group
k nakódovaní dálkového ovladače potřebujeme 2 klíče, které nemusí být
nakódované, ale pouze vyřezané
1. zapneme spínačku do polohy I (naskočí kontrolky – nestartovat)
2. do zámku dveří u řidiče dáme druhý klíč (dveře musí byt zavřené)
3. otočíme klíčem tak, aby došlo k zamknutí, během otáčení klíče
stlačíme na dálkovém ovladači, který chceme nakódovat tlačítko
zamknout
4. klíč vraťte do původní polohy
5. otočíme klíčem tak, aby došlo k odemknutí, během otáčení klíče
stlačíme na dálkovém ovladači, který chceme nakódovat tlačítko
odemknout
6. klíč vraťte do původní polohy
7. dálkový ovladač je nakódovaný
8. zkoušku dálkového ovladače proveďte až po vyjmutí klíče ze spínací
skříňky
-
Editováno: , autor: ManikBlazen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
  • o 2 týdny později...

V mikrospinacoch dvernych zamkov. Niekedy ide iba ten spinac, vacsinou u vodica a spolujazdca vymenit, niekedy cely zamok. Treba hladat diskusiu k vymene mikrospinaca/zamku. Pripadne v kabloch v husom krku vo dverach. My mame problem, ze tesnenia dveri su uz rokmi scvrknute a zateka cez to do zamkov. Tak sa nemozno cudovat, ze to odchadza.

 

Mr.Tvola, teoreticky mohla byt aj ta druha comfortka zla. Kto to vie predtym, ako sa to spojazdnilo, cim to je? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...