Jump to content
Lucasse

Sraz OIII - Brno a okolí

Recommended Posts

Předběžný průzkum - Byl by zájem o menší srázek OIII v Brně a okolí? ;)

Edited by Lucasse

Uz sem ho zkousel na salone, super :) Ale jo, chtelo by to poradne. Kazdopadne muze slouzit jako ozvuceni akce :D

předběžně sraz O III a O III RS Brno dne 30.12.2013 - čas a místo po upřesnění!

edit: někdy po obědě, aby se dalo fotit, případně až po setmění focení na zajímavém místě na dlouhou expozici....

umyté O III a O III RS s sebou....

bližší info v SZ

- přijede i ta červená kačerova RS  :kol-47: i s kačerem

Edited by Hravec

Zdravím pánové, to máte jen čistě sraz OIII nebo je to i pro jiné příznivce okřídleného šípu? Viděl jsem že jste to jsem přesměrovali ze sekce "Srazů v Brně" tak mě to zaujalo rád bych se dojel podívat s mojím mazlem.

Zdravím pánové.Asi stejná otázka jako od V6:Pouze OIII? Mam Rapid 2013 1,2TSI 77kW a rád bych taky vyrazil za fanoušky okřídleného šípu.Asi by se účastnil i další kolega OII chip.

mám pocit, že naše srazy budou za chvíli jako brněnská vlajka ještě víc, kamoš si objednal bílou RS ... už jen xtorm nás může zachránit ze svojí černou RS - slíbil že taky dojede...

Dnes jsem mimochodem potkal u Zabreha cernou OIII RS s lepenymi cervenymi doplnky - na spoileru a neco na boku. Vypadalo to suprove. Skoda, ze jsem to nestihl vic zkouknout. Jel v protismeru a ja mel zrovna 130... teda 90kmh.

Jinak bysme klidne mohli pomalu vymyslet termin srazu.

ještě není termín stanoven, ale bude to v Brně u bývalého fotbalového stadionu Zbrojovky u Boby centra, je to pěkná industriálně devastovaná šeď, která bude krásně kontrastovat s umytýma Ótrojkama ... Včas dáme vědět kdy, bude foto ze země (profi fotograf Lucasse) i ze vzduchu z kvadrokoptéry je domluvena minimálně jedna růžová O III s dívčí posádkou (služební auta Mary Key) ...

Pánové tak kdy se vám hodí termín srazu? Pište návrhy a pak se pokusíme to skoubit aby to vycházelo všem.

Místo bych určil bývalý fotbalový stadion u Boby centra: odkaz - http://mapy.cz/s/9xA2

za mě ještě teď o víkendu, resp. so - út hory a pak není problém i o víkendu, rovněž kdykoliv ve všední dny.... přizpůsobím se....

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By _Denis_
      Prodám originální odtrhovou hranu (spoiler) z Octavie III v barvě bílá Candy (UNI).

Perfektní stav bez poškození, lak takřka 100%. Původně nalepeno (demontováno při lakování 5. dveří - pojistná událost), profesionálně odlepeno strunou autorizovaným servisem. Spodní plocha nese zbytky lepidla v drážce, možno znovu nalepit lepidlem, nebo oboustrannou páskou.  
      PC: 2.000,- Kč + lak (3.000,- Kč).
      Nyní prodám za 990,- Kč

Zájemci prosím pište SZ, nebo volejte. Dotazy rád zodpovím.
      Osobní předání možné na Frýdeckomístecku a po dohodě výjimečně také blízké okolí, jiné lokality možno pokrýt Českou Poštou.
    • By _Denis_
      Přední mlhová světla Octavia III - černá
       Koupena jako nová Technicky perfektní stav, vizuálně "oťukaná" od kamínků - na autě není patrné Zájemci mohu dodat včetně žlutých LED žárovek (viz. foto) Cena 990,- Kč za obě, s LED žárovkami +100,- Kč. Celkem za komplet = 1.090,- Kč

Zájemci prosím volejte, nebo posílejte SZ. Vše možno poslat poštou, ideálně ale osobně na Frýdeckomístecku, po dohodě výjimečně také jinde při příležitosti cesty. 
    • By _Denis_
      Zadní světla Octavia III Facelift liftback
       Koupena jako nová Perfektní stav nových světel bez škrábanců Včetně nosiče žárovek (PC 1.100,- Kč) Včetně LED žárovek pro blinkry i couvací světla (PC 1.000,- Kč za komplet) Včetně 2 redukcí pro připojení na předfacelift modely (plně funkční bez nutnosti dalšího kódování - kódování je nezbytné pouze při přechodu ze základních žárovkových světel) (PC 1.000,- Kč) Vlivem hodně hloupě vymyšleného bočního uchycení mají obě světla shodně lepený jeden (ze 2) dříve zlomený úchyt - nyní zatím spoje drží a držely na autě rok, co jsem světla měl, na funkčnost nemají velký vliv, světla drží především na nepoškozených úchytech na šrouby. Pro dokonalý stav je případně možné oba lepené úchyty vyšroubovat (plastový závit) a vyměnit je za nepoškozené například ze starých světel Cena 3.990,- Kč za obě světla + 500,- Kč za nosiče s LED žárovkami + 500,- Kč za redukce. Cena za komplet = 4.990,- Kč

Zájemci prosím volejte, nebo posílejte SZ. Vše možno poslat poštou, ideálně ale osobně na Frýdeckomístecku, po dohodě výjimečně také jinde při příležitosti cesty. 
    • By _Denis_
      Chromové prvky interiéru Octavia III - rámečky horních výdechů ventilace palubní desky + dekor páčky otevírání přihrádky před spolujezdcem
       Koupeno jako nové Perfektní stav bez viditelného poškození Včetně stále funkční lepící plochy PC sady: 500,- Kč Cena: 190,- Kč za komplet

• Create New...