Přejít na obsah

Sraz OIII - Brno a okolí


Lucasse

Doporučené příspěvky

Jasně, ale vím kolik práce s tím Clint a brácha mají, aby se sjelo alespoň těch 20 - 25 aut. Někdo na forum málo chodí anebo nechodí do sekce srazů, tak je obesílají přes SZ atd. Proto si myslím, že to teď neklapne. Jsou tam i lidi z Ústecka, Plzeňska, atd. a tímto bychom je nejspíš odstřihli, nevím jestli by byli ochotní jet tak narychlo až na Vysočinu. Já osobně s tím problém nemám a návrh té restaurace u Jihlavy byl jen nástřel. Třeba to tam někdo zná a navrhne lepší místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je mi to jasne, ja jsem dnes take prolizal cele forum a hledal lidi s blizkeho i vzdalenejsiho okoli a posilal jim SZ... Skoda, ze tu nejde vyhledavat podle bydliste...

Zed jsem sel na vychazku s peskem a hned jsem odchytl modrou race RS, co prislibil take ze k nam prijede... lucasse taky ochytava poulicne lidi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, psal jsem těmto:

 

bicista 

Napalm

kačer   

Petoru 

Kluivert

Weithfisto        

Sanek81          

bodyia 

tiktak   

Tdernux           

chleidy

samll_01          

mayo77           

zdenda TDI      

makovec         

Luman 

FABI 79           

Dannys

viewer  

xstorm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mne kolik vás bylo kolegové na vašem srazu?

A pro kolegu Hravce : Clintův sraz není jen pro OIII , jsou vítány Octavie všech generací.

Ke společnému srazu jen toliko - Vysočina by byla vhodná vzhledem ke zhruba stejné vzdálenosti pro obě skupiny.

A záleželo by na tom, kolik členů by bylo skutečně ochotno na takový sraz dorazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem to psal do vlákna Clintovasrazu, nylo nás 5x míň ... RS combi, RS, 2x ne RS (budou fotky)

 

Ale já jsem nikdy nepochyboval o tom, že by na Clintův sraz nemohly jiné, než O III - ono v celku vplývá z toho, co mají účastníci za voziy a to počínaje Clintem, přes Pawouka, Koktu, atp.atp... nicméně v Brně jsme to postavili na srazu O III i když se nebráníme ani jiným příchozím, tak jak jsme měli na srazu krásného červeného Supa 1

 

ano, tak byla Vysočina koncipováno, je to vcelku běžné, naše firma má sídlo v Brně a pobočky po celé ČR a také se vždy potkáváme na Vysočině ... konkrétně zde www.balonovyhotel.cz

 

muselo by to být dobře promyšleno a zorganizováno, nebránil bych se ani malému vstupnímu poplatku a potom nějaké soutěži a pro výherce třeba let balónem....

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...