Přejít na obsah

Neoriginální rádio


Doporučené příspěvky

jak jsem psal, viděl jsem tio u prodejce (namontované v autě k předání) a vše fungovalo jak má.... a komplet infotaiment to musí umět (prý i něco navíc), jinak by to bylo k ničemu....

 

tak trochu jsem zíral, když mi to předváděl, co to všechno umělo, jelo to na Andoidu... zjistím co to je zač...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak nějak, prý to byl jeden z prvních kousků na testování, co si někde sehnal sám zákazník... prý měl předtím v Octavii II také ZENEC a max spokojenost, včetně internetu, mailu, všeho, a tak věřil že nový model údajně odladění pro O III a G7 bude odladěn, nebyl... tedy objednávali následně orig. Columbuse a od ŠA je prý podpora neorig. zařízení nulová...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale houby jiná liga, tady to taky ladili na O2. snad od tohohle roku ty činý chodí jak mají....

to samé jako VCDS a vag com polskej se čekalo, až vyjde podpora na novou generaci, dnes v té diagnostice chodí to co dříve..

 

jinak píšou že by to mělo chodit, takže dyžtak zreklamovat to můžou. ovšem origo řešení je origo řešení a nová generace kryštofů je o něčem jiném...

http://www.ozvucauto.cz/produkt/Navigace-Dynavin-DVN-IN001VWG-navigace-VW-Golf-1360/

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opět pán nechápavý, jiná liga myšleno, že to funguje u O III úplně jinak než u O II a to nejen jiným CAN-Busem, ale díky ovládání a nastavování infotainmentu vozidla

 

to že to funguje (tedy to co popisují v tom popisu) ještě neznamená, že půjde nastavovat auto! tedy viz výše jako ten ZENEC, tam taky všechno fungovalo perfektně... až na ty chaby a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...

Ahoj všem. Chci se podělit o zkušenost se zprovozněním navigace v Octavia III Combi rok výroby 2014. Firemní vůz s výbavou Ambiente plus. Funkce navigace, zadní parkovací kamera, přední kamera, TV tuner a internet. Funkční a spokojenost :-)

 

http://www.specialniautoradia.cz/www-specialniautoradia-cz/eshop/0/3/5/464-Specialni-autoradio-s-DVD-a-GPS-Skoda-Octavia-2013, cena včetně cca instalace 20 tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...