Přejít na obsah

Neoriginální rádio


Doporučené příspěvky

Nemá někdo zkušenost s tímto?

https://elektro.bazos.cz/inzerat/123428991/autoradio-octavia-iii.php

Vím že je to Čína, nicméně měl jsem v OII několik čínských rádií a to poslední fungovalo celkem obstojně.

Prodejce zatím neodpověděl na dotaz tak uvidím,ještě mu zkusím zavolat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 5. 9. 2020 na 7:36, Filip326 napsal:

Ja si pořídil od Firmy rádio Isudar a nechal si ho namontovat. Zvuk nesrovnatelné s originálem. Fakt mě překvapilo jak to hraje. Veškeré nastavení vozu a spoustu dalších. Za cenu 10 000 maximální spokojenost s 2 letou zárukou.  

20200904_122351.jpg


Dobrý den,

 

chtěl bych se zeptat, jak je to s infotainmentem u tohoto rádia. Jde nastavovat vše (tlak v pneu, světla, sjíždění okének,...), nebo to pouze ukazuje informace o vozu (stav paliva, dveře, pásy, rychlost, otáčky,...)? Dále bych se ještě rád zeptal na display. Jak je to například s viditelností při silnějším přímém svitu slunce, atp. 
 

Předem děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 9. 2020 na 7:36, Filip326 napsal:

Ja si pořídil od Firmy rádio Isudar a nechal si ho namontovat. Zvuk nesrovnatelné s originálem. Fakt mě překvapilo jak to hraje. Veškeré nastavení vozu a spoustu dalších. Za cenu 10 000 maximální spokojenost s 2 letou zárukou.  

20200904_122351.jpg

To vypadá úplně stejně jako Zenec Radical co se mi ve středu zabydlel v autě. Zatím jsem spokojený. Oproti černobílému swingu je to nebe a dudy. Pár much se najde,ale to je dané tím že to je prostě náhradní řešení.

Nicméně za ty prachy(i s montáží cca 12500)se zárukou na dva roky...

IMG_20200911_132224.jpg

IMG_20200911_132315.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 9. 2020 na 7:36, Filip326 napsal:

Ja si pořídil od Firmy rádio Isudar a nechal si ho namontovat. Zvuk nesrovnatelné s originálem. Fakt mě překvapilo jak to hraje. Veškeré nastavení vozu a spoustu dalších. Za cenu 10 000 maximální spokojenost s 2 letou zárukou.  

20200904_122351.jpg

Ahoj, koupil jsem Octávku RS z Německa a má stejné rádio, ale nejdou mi naladit všechny stanice rádia. Jinak hraje luxusně. Ty naladíš stanice všechny? Nevím právě, kde může být chyba...díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 9. 2020 na 22:49, dosty88 napsal:

Jasný to je možný... Dá se to případně něčím dohnat zesilovač apod.? :) 

Jojo mě tam dali nějaký zesilovač nebo jinou anténu za příplatek. Nevím co to přesně je ale říkali že je to potřeba pač bez toho rádio hraje špatně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...