Přejít na obsah

Zarovky


McMichal

Doporučené příspěvky

tak když máš bi xenon, tak si přes diagnostiku vypni tu přídávnou dálkovou H1.... ta H1 se do toho akorát plete a logicky se nenatáčí s bi xenem.

jinak pokud chceš i tu pitomou H1 přidávnou na dalkové, tak osram blue xenon, philips blue vision. parkovačky opět to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ve FL už moc žárovek není... A asi nepředpokládají, že si to budeme měnit... Lepší dát servisu peníze za výměnu a nákup předražené žárovky.

Tak třeba já FL nemám a v návodu seznam žárovek už není. Jinak u FL se budou měnit rovnou celá světla, tak jako se na OII měnily celá zrcátka s blikači, takže seznam je vskutku zbytečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Ahoj,

 

v mém návodu k obsluze (2012) nebyl seznam žárovek pro můj vůz. Stáhl jsem si Návod pro rok 2011 a tam už seznam je.

Dva dotazy:

1. Opravdu je v mém voze registrace 03/2013 v předním blinkru žárovky PY 24W? Vživotě jsem jí neviděl a stojí ranec peněz. viz https://www.autozarovky-philips.cz/p24w-1/autozarovky-philips-py24w-12v-24w-hipervision?gclid=EAIaIQobChMIk6_ZhePu3QIVxpAYCh0yGwDdEAQYAyABEgJHRvD_BwE

NENÍ TO CHYBNÝ ÚDAJ?  Nemá tam být v předním blinkru žárovka PY21W?

 

2. V návodu jsem nenašel, jaká žárovka patří do předních denních světel. Nevíte?

 

Dík moc

Editováno: , autor: koudy_123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked uz sme pri tom, tak viem, ze na OII som mal v kodovani RJ Elektroniky moznost, ze ked vypadne jedno svetlo (napriklad zadna lava smerovka), tak ako smerovka bude blikat ina ziarovka, ktora je vo svetle (napriklad spiatocka, uz si nepamatam presne). Nieco ako zaloha. Funguje toto aj u SII? Nejak som to nenasiel v kodovani cez VCDS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhl jsem postupně všechny návody na SII před FL, kde byly uvedeny typy žárovek:

Datum dávodu - žárovka v předním blinkru

2008/03 - PY21W

2008/11 - PY21W

2009/05 - PY24W

2010/05 - PY24W

2010/11 - PY24W

2011/05 - PY21W

2011/11 - PY24W

 

Takže bych uvedenou specifikaci PY24W viděl jako chybnou. Koukat do světla nebudu a risknu to.

JInak by to šlo ověřit, kdyby měl někdo originální sadu náhradních žárovek a juknul do ní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...