Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Kluci, napište mi jake zarovky jsou ve světlech S II

Mam bixenon a potrebuji doporučit zarovky do parkovacek, mlhovek a dálkových aby to nesvitilo tak hnusně žlutě. Dekuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

tak když máš bi xenon, tak si přes diagnostiku vypni tu přídávnou dálkovou H1.... ta H1 se do toho akorát plete a logicky se nenatáčí s bi xenem.

jinak pokud chceš i tu pitomou H1 přidávnou na dalkové, tak osram blue xenon, philips blue vision. parkovačky opět to samé.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V novějším návodu - pro model 2012 a výše už ten rozpis žárovek není - nechápu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No, ve FL už moc žárovek není... A asi nepředpokládají, že si to budeme měnit... Lepší dát servisu peníze za výměnu a nákup předražené žárovky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud vypnu H1, jak to potom bude, pokud budu chtít na někoho přes den bliknout, pokud budou světla vypnutý? Xenon nebude nažhavený

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No, ve FL už moc žárovek není... A asi nepředpokládají, že si to budeme měnit... Lepší dát servisu peníze za výměnu a nákup předražené žárovky.

Tak třeba já FL nemám a v návodu seznam žárovek už není. Jinak u FL se budou měnit rovnou celá světla, tak jako se na OII měnily celá zrcátka s blikači, takže seznam je vskutku zbytečný.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Ahoj,

v mém návodu k obsluze (2012) nebyl seznam žárovek pro můj vůz. Stáhl jsem si Návod pro rok 2011 a tam už seznam je.

Dva dotazy:

1. Opravdu je v mém voze registrace 03/2013 v předním blinkru žárovky PY 24W? Vživotě jsem jí neviděl a stojí ranec peněz. viz https://www.autozarovky-philips.cz/p24w-1/autozarovky-philips-py24w-12v-24w-hipervision?gclid=EAIaIQobChMIk6_ZhePu3QIVxpAYCh0yGwDdEAQYAyABEgJHRvD_BwE

NENÍ TO CHYBNÝ ÚDAJ?  Nemá tam být v předním blinkru žárovka PY21W?

2. V návodu jsem nenašel, jaká žárovka patří do předních denních světel. Nevíte?

Dík moc

Editováno na koudy_123

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ty predni blinkry jsou u supreba fakt nejake divne, ale ty co mas v odkaze tam urcite nejsou. Kazdopadne bych to resil az kdyz blinkr odejde, coz se asi nestane.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Predna smerovka- PY 24W. Nie, nieje to chyby udaj. A nieje nic lepsie ako sa presvedcit sam, vymontovat a pozriet :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jasne, ale to je posledni moznost. Nechce se mi ted hrabat ve svetlech, pokud by to nekdo vedel s jistotou.
    Pokud je to skutecne specilitka PY24W, tak bych ji asi tezko shanel po ceste nekde u pumpy.

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Ta demontaz je blba, koukal jsem na to a musi se asi vysroubovat jeden sroubek, ke kteremu neni moc dobry pristup a hrozi, ze zapadne nekam do svetla, tak jsem to nevyndaval.

Editováno na 5icz

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ked uz sme pri tom, tak viem, ze na OII som mal v kodovani RJ Elektroniky moznost, ze ked vypadne jedno svetlo (napriklad zadna lava smerovka), tak ako smerovka bude blikat ina ziarovka, ktora je vo svetle (napriklad spiatocka, uz si nepamatam presne). Nieco ako zaloha. Funguje toto aj u SII? Nejak som to nenasiel v kodovani cez VCDS.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Stáhl jsem postupně všechny návody na SII před FL, kde byly uvedeny typy žárovek:

Datum dávodu - žárovka v předním blinkru

2008/03 - PY21W

2008/11 - PY21W

2009/05 - PY24W

2010/05 - PY24W

2010/11 - PY24W

2011/05 - PY21W

2011/11 - PY24W

Takže bych uvedenou specifikaci PY24W viděl jako chybnou. Koukat do světla nebudu a risknu to.

JInak by to šlo ověřit, kdyby měl někdo originální sadu náhradních žárovek a juknul do ní.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

do MR13, pre halogénové i xenonové svetlomety:

2081309200_doMR13.thumb.png.ef8ab907548a007bfeae4316e6c2ef88.png

od MR14 pre halogénové svetlomety (xenónové používajú LED modul):

1744268161_odMR14.thumb.png.290b589d20bbd4339346025c183672e8.png

Zdroj: dielenská príručka, Superb II, Elektrická zarízení, vydanie 12.2013

• Pozitivní 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aha... Tak jsem pravdu nemel.
    To jsou veci, co je nutne udelat praha vymenu blinkru. Nehkede na cenu te zarovky.

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kludne si to stiahni a prestuduj cele. Ja som sa snazil iba dolezite podla zadania

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jojo už to mám stažené. Vzhledem k k množství práce a k ceně žárovka ji kupovat do předu nebudu. Až prdne, tak jí koupím a vyměním.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jako samozrejme sa to neda prepodvedat, ale mam 315t km a smerovky stale povodne :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se