Přejít na obsah

Bílé LED osvětlení interiéru a ve zp. zrcátkách


omicron

Doporučené příspěvky

Ano, to je fotka z mojho auta a ledky ktore som pisal.

Tie co si vybral do "kabiny", tak tam neni uvedene ake su to. Ci su to 2x3W, ci 2x5W, alebo 2x7W...takze nevies co kupujes.

Tie do kufru nemam odskusane, tak potom daj vediet ako svietia, lebo tie co som postoval svietia ozaj ze dobre :)

Tie do citacich lampiciek neviem ci si vybral dobre, lebo podla obrazku maju nadych do modra a budes tam mat rozdielny odtien.

Ja som postol presne tie, co mam v aute a ktore mam odskusane...a takisto odtien v lampickach je rovnaky.

Ved uvidis, potom daj vediet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malej update ohledně denního svícení. V týdnu mi z aliexpressu přišly ty LED, co prodávaj na OB autodíly za nehoráznou pálku. Dal sem je místo žárovek na couvání, ale vyzkoušel sem jednu prohodit i v denním viz foto níže (pravá strana). Svítej trochu více do žluta a rozložení světla neni úplně nejlepší. Když sem jí prohodil, tak mi to chybu nehodilo, nicméně sem si je dal do zpátečních a už se mi jednou stalo, že mi to hodilo hlášku, ať si du zkontrolovat žárovky, takže předpokládám, že to bude někdy zlobit v denním... Stále tedy zůstávam u varianty s eliminátorem. Přes rok už s tim jezdim a bez problému...

post-53699-0-59882900-1422263883_thumb.j

post-53699-0-84037800-1422263912_thumb.j

post-53699-0-09441900-1422263924_thumb.j

post-53699-0-18315100-1422263949_thumb.j

post-53699-0-35758900-1422263962_thumb.j

Editováno: , autor: DCSpeedy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, měl bych dotaz... Koupil jsem si tyto ledky do interieru, ale bohužel po zhasnutí malinko svítí... Není to nic nepříjemného, ale přeci jen bych raději nějaké se správnou funkcí...

Poradili by jste mi jaké koupit, aby nesvítili po zhasnutí ?

 

Díky

Editováno: , autor: Boby91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lehce mi prosvicují všechny diody, které jsem měl, protože jim stačí tak malé napětí, že se rozsvítí. Toť moje zkušenost. Navíc dokonce pokud jedu a dám blinkr, tak mi ty ledky probliknou :)) V Superbu se mi zdá je to normálka, že lehce svítí stropní osvětlení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, měl bych dotaz... Koupil jsem si tyto ledky do interieru, ale bohužel po zhasnutí malinko svítí... Není to nic nepříjemného, ale přeci jen bych raději nějaké se správnou funkcí...

Poradili by jste mi jaké koupit, aby nesvítili po zhasnutí ?

 

Díky

 

Kyselinka o stránku späť nechal nejaké odkazy na aliexpress, tieto by ti mali fungovať:

 

+

Editováno: , autor: Tibos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na ty, co objednával Kyselinka W5W a tyto mi připadají úplně stejné, jen nemají ten ozdobný klobouček...  Objednal jsem je a uvidíme... :)

Tie, co postujes su bez canbus a pokial nedas do stredovej lampicky nejaku LEDku s canbus, tak tie citacie ti budu zajazdy presvecovat....a v noci to aspon mne dost vadi.

Preto som na predchadzajucej strane uviedol vsetky LED do interieru ako kompletku a nikde nic nepresvecuje.

Inak si objednaval modre, alebo si si sekol link? Objednaval si len do citacich, alebo aj inde?

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem zjistil jednu vec. Mam automaticky stmivane vnitrni zrcatko a LED mi prosvecuji jen kdyz je toto stmivani vypnute (bud tlacitkem na zrcatku nebo vyple zapalovani). Takze prakticky prosvecuji jen po vypnuti motoru pred vytahnutim klicku ze zapalovani. Z toho vyplyva, ze pokud ma nekdo automaticky stmivane vnitrni zrcatko, prosvecovani resit nemusi... Muze to nekdo potvrdit? Je mozne, ze se to takto chova jen se specifickyma LEDkama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie, co postujes su bez canbus a pokial nedas do stredovej lampicky nejaku LEDku s canbus, tak tie citacie ti budu zajazdy presvecovat....a v noci to aspon mne dost vadi.

Preto som na predchadzajucej strane uviedol vsetky LED do interieru ako kompletku a nikde nic nepresvecuje.

Inak si objednaval modre, alebo si si sekol link? Objednaval si len do citacich, alebo aj inde?

 

Takže musím mít canbus alespoň uprostřed, nebo ledky na čtení...  Jinak mi to bude pořád svítit, jestli jsem to pochopil správně. 

Jinak ano, ta modrá je schválně, líbí se mi modrý osvícení.  Uprostřed mám tuto sufitku.

 

Pokud tam dám teda tyto ledky do čtecích světel, nebo tuto sufitku doprostřed, bude po problému ?

Editováno: , autor: Boby91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem zjistil jednu vec. Mam automaticky stmivane vnitrni zrcatko a LED mi prosvecuji jen kdyz je toto stmivani vypnute (bud tlacitkem na zrcatku nebo vyple zapalovani). Takze prakticky prosvecuji jen po vypnuti motoru pred vytahnutim klicku ze zapalovani. Z toho vyplyva, ze pokud ma nekdo automaticky stmivane vnitrni zrcatko, prosvecovani resit nemusi... Muze to nekdo potvrdit? Je mozne, ze se to takto chova jen se specifickyma LEDkama...

Stmívatelný zrcátko sice nemam, takže nemůžu 100% potvrdit, ale to co píšeš je logický, protože zrcátko si bere signál z rozvodu pro vnitřní osvětlení, aby se při rozsvícení interiéru nestmívalo. Podle mě se to tak bude chovat s každou LEDkou..

Editováno: , autor: Sharky487
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...