Přejít na obsah

Vyhřívání sedadel


memory2

Doporučené příspěvky

no já sem si nastavil u řidiče, aby si to pamatovalo i po chcípnutí motoru předchozí nastavení vyhřevu, protože mě to fakt vytáčelo furt mačkat znova... nebo lze nastavit 10 minut aby si to pamatovalo, to samy jde dělat u spolujezdce i vzadu, ale tam to mám vyplé...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 5 let později...
  • o 1 rok později...

Mám podobnú skúsenosť ako zakladateľ tohto vlákna. O3 FL MR2019, sedačky Style Plus (látka/koža) + vyhrievaný volant. Od nova sa mi zdá, že sedačky hrejú málo, chodím prakticky stále na najintenzívnejšom stupni a aj to mi príde nedostatočné. Taktiež, dlhšie trvá kým sa sedačka rozohreje, vôbec nie 20 s ako som sa tu dočítal, rádovo sú to minúty. Skúšal som aj spolujazdcovu, to isté, rovnaký charakter. Zdá sa mi tiež, že výhrev je raz silnejší, raz slabší, akoby podľa vonkajšej teploty. Môže to mať s tým súvis? Osobne by som uvítal keby hriali viac, najslabší stupeň prakticky necítiť, druhý veľmi málo. Keď som mal požičanú F3, tak tam to hrialo o dosť viac, ale tá mala len 2 stupne výhrevu a látkové sedačky. Má niekto ešte podobnú skúsenosť s rovnakými sedačkami? Tuším niekto na fóre písal, že musel dávať dokonca znižovať teplotu kódovaním lebo sa to nedalo vydržať, to boli však sedačky Alcantara/koža. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...