Přejít na obsah

Slovensti ridici


ANDi

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Někteří řidiči na videích mají samozřejmě máslo na hlavě, ale autor těchto videí má evidentně myšlení hodné svého "vytříbeného" slovníku. Nikomu nepřeji nic zlého, ale potřeboval by dostat pořádně za vyučenou. Nepředvídá, je arogantní, sebestředný (Já jsem pánem silnice a kdo je víc?) a nebezpečný. Některé situace zbytečně vyhrocuje tím, že ještě schválně přidá plyn, aby si mohl zatroubit a zanadávat. :kol-44:  Tímto bych se moc nechlubil a spíše se zamyslel nad svým chování a technikou jízdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdy se clovek mota, jede pomalu a obcas udela nejakou chybu z nepozornosti. Ale je to treba tim, ze danym mistem jede poprve a jednoduse to tam NEZNA, tak si dava pozor a jede treba pod moznosti (svoje, auta, infrastruktury). Ale to tihle "skolitele" nalepeni za zadkem s pripravenou rukou na klaksonu proste nejsou schopni akceptovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

video XX. a čas 3:46 --> ... předjíždění na plné čáře je jeden z nejhorší přestupků, které můžeš udělat... ta kamera v autě je bič nejen na ostatní, ale i na tebe... 

 

další věc je to, jestli to mělo smysl tam předjíždět... 

 

Andi... tvůj styl ježdění se mi nelíbí... fakt ne... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

video XXI. ... čas 1:50, co tam kurwa vyvádíš? a pak málem přejedeš chodce, vjedeš na chodník... normálně to video by bylo zajímavější, kdyby někdo natáčel tebe jak jezdíš... 

 

jsi normální křupan... :D :D :D ... jediný, za co jsem rád, že jezdíš až na Slovensku... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by ne? Jen tady na foru jsem už zažil spoustu evidentně psychicky narušených jedinců, ba dokonce jsem na ně dostal vypracované profily od povolané osoby. Bylo to docela zajímavé (napřed vyzkoušeno na sobě :kol-28:  ). Naštěstí jich je většina mimo forum. No a ti zbylí se uklidnili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi pripomina, ze pristi vikend do BB pojedu, tak snad se neobjevim v dalsim dile zvolenskeho "ujka"... prazska znacka, to bude na mistni mistry volantu zase jako hadr na byka...

Vyhni sa vo Zvolene sídlisku Západ to je napravo od cesty R1 do BB, ( tam býva ) a máš skoro istotu, že toho magora nestretneš. A neboj, pražských áut tu behá dosť a bez problémov.... :)

Editováno: , autor: Effendi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

video XX. a čas 3:46 --> ... předjíždění na plné čáře je jeden z nejhorší přestupků, které můžeš udělat... ta kamera v autě je bič nejen na ostatní, ale i na tebe... 

 

Tych nelogickych 6 metrov plnej ciary na rovinke? Naozaj hrozne, vsetci naokolo museli kvoli mne zahucat do skarpy... :D

 

 

Ak som ja take hrozne hovado, tak tohto vasho strelca nerozdychate uz vobec https://www.youtube.com/channel/UCz8IC2htinV0KI227QTkUDw/videos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...